Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej
Baner - Marzec na obcasach, bezpłatne konsultacje, webinary i warsztaty dla kobiet

W kobiecie tkwi potencjał

Zapraszamy mieszkanki Kwidzyna do wzięcia udziału w wydarzeniu organizowanym w ramach akcji „Marzec na Obcasach” i skorzystania z oferty bezpłatnych webinarów, warsztatów i konsultacji. Jej celem jest aktywizacja społeczna i zawodowa kobiet.

Akcja „Marzec na Obcasach” jest organizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, który przygotował ją partnersko z powiatowymi urzędami pracy oraz różnymi podmiotami działającymi w takich sferach, jak przedsiębiorczość, aktywizacja osób z niepełnosprawnościami, edukacja, sport, zdrowie czy uroda.

W Powiatowym Urzędzie Pracy przy ul. Grudziądzkiej 30 odbędą się 2 spotkania prowadzone przez doradców zawodowych:

  • 15 marca, godz. 09.00-13.00 – „W kobiecie tkwi potencjał”, prowadząca: Beata Ansion
  • 29 marca, godz. 09.00-13.00 – „W kobiecie tkwi potencjał”, prowadząca: Aleksandra Jakobczyk

Koordynatorem projektu jest Monika Oleszczak, tel. 727 010 332

„Marzec na Obcasach” to dobrze znana mieszkankom Pomorza akcja, która od dekady wspiera kobiety, inspiruje je do działania i pomaga zrobić pierwszy krok w kierunku lepszej przyszłości. W tym roku szczególną uwagę skierowano na rozwój umiejętności, które wiodą do sukcesu, niezależnie od tego, jak jest definiowany. Własna firma? Nowy zawód? Powrót do pracy? Ścieżek, które można wybrać w życiu zawodowym jest wiele, warto jednak pamiętać, aby bazować na swoim potencjale i cały czas rozwijać umiejętności. Holistyczne podejście do kwestii rozwoju umiejętności przyczyni się do zadbania o dobrostan kobiet i work life balance.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

mar 29 2023
Zakończone!

Czas

09:00 - 13:00