Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej

USAR Kwidzyn-SPR GKS Autoinwest Żukowo

Już w sobotę 27.02.2021 o godzinie 17:00, USAR Kwidzyn rozegra spotkanie rewanżowe przeciwko drużynie SPR GKS Autoinwest Żukowo.

Drużyna gości będzie przystępowała do meczu w roli lidera ligowej tabeli. Na 12 rozegranych spotkań mają 27 punktów (9 zwycięstw, 3 porażki) i wyprzedzają USAR o 9 pkt. W przypadku naszego zwycięstwa oraz zwycięstwa w zaległym spotkaniu (przełożone spotkanie z SMS ZPRP Kwidzyn) nasza drużyna będzie mogła zbliżyć się do Żukowa na zaledwie 3 punkty.

Mecz też będzie miał podwójne znaczenie dla naszej drużyny. To właśnie w naszym wyjazdowym spotkaniu z Żukowem doszło do jedynego walkowera w historii naszej drużyny. W skutek wprowadzenia w błąd przez delegata spotkania, dopuściliśmy się wpuszczenia na parkiet zawodnika nieuprawnionego do gry. Błąd ten został odgwizdany przez delegata natychmiast po wejściu na boisko, po czym mecz został dokończony. Przypomnimy, że we wspomnianej chwili nasz zespół przegrywał w tym spotkaniu lecz po walce do ostatniej minuty udało nam się zwyciężyć na parkiecie. Weryfikacja wyniku nastąpiła jednak na początku następnego tygodnia. Odwołanie się naszej drużyny, a także prośba skierowana do drużyny z Żukowa na nic się zdała. Przedstawiciele Żukowa umyli ręce, związek odwołania nie przyjął i wynik zweryfikowano na 10:0 dla Żukowa. Czas więc na długo wyczekiwany rewanż.

Tak jak ostatni mecz ligowy z KPR Elblągiem, spotkanie to będzie transmitowane na kanale YouTube. Zapraszamy serdecznie do social mediów zarówno w tygodniu jak i w dniu meczowym.

Facebook USAR Kwidzyn: https://www.facebook.com/usarkwidzyn

Kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCl_loOnqr3yQBPe6UYgYtHw

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lut 27 2021
Zakończone!

Czas

17:00 - 18:30

Organizator

USAR Kwidzyn
Email
usar.kwidzyn@gmail.com