Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej

Szycie na maszynie – TOP karnawałowy lub sportowy.

Jak to potocznie mówią “na dwoje babka wróżyła”, czyli początek roku wita nas gorącą atmosferą karnawału a z drugiej strony ponurymi wieczorami zimy za oknem. Idąc na przeciw tym różnym sytuacją jakie niesie za sobą styczeń na najbliższym spotkaniu miłośników szycia na maszynie będziecie mogli zaszaleć szyjąc sobie top karnawałowy pełen cekinów lub innych błyskotek albo bawełniany, sportowy cieplutko Was otulający. Wybór i decyzja należy jak zawsze do Was.

Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z szyciem – nie obawiajcie się. Na każdych zajęciach pojawia się ktoś, kto pierwszy raz siedzi przy maszynie. Nie przeszkadza nam to w tworzeniu wspaniałej atmosfery podczas zajęć. Uczestnicy są dla siebie wsparciem, partnerami do żartów lub wymiany doświadczeń. U nas sprawdza się zasada, że “nie samym szyciem człowiek żyje, ale czym byłoby życie bez szycia:)?”

Do tej pory na naszych zajęciach powstały spodenki, kardigany, obrusy, zające, a nawet kapelusze. Poziom trudności jest przeróżny, ale staramy się, aby każdy uczestnik wyszedł z zajęć ze swoim “uszytkiem” skończonym w 100% lub przynajmniej na finiszu. Mamy do dyspozycji własne maszyny (choć ich ograniczoną liczbę), więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby w zajęciach wzięły udział osoby zupełnie początkujące.

Prowadząca zajęcia: Anna Terbert – dyplomowana krawcowa

Materiał potrzebny do uszycia topu karnawałowego:

– tkanina np. wiskozowa, żorżetowa, lurex, satyna – 70 cm długości x szerokość belki + zamek kryty długość 30 cm, nici pod kolor tkaniny

Materiał potrzebny do uszycia topu sportowego:

– np. jersey, cienka dresówka, dzianina sportowa elastyczna, -70 cm długości x szerokość belki, nici elastyczne pod kolor tkaniny,

  • Kiedy: 25 stycznia 2023 r., godz. 16:30
  • Cena: 20 zł z materiałami własnymi
  • Zapisy: 55 279 35 28

Rezerwacje maszyny i tkanin należy zgłosić podczas zapisów.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

sty 25 2023
Zakończone!

Czas

16:30 - 18:30

Koszt

20,00PLN

Lokalizacja

Kwidzyńskie Centrum Kultury
11 Listopada 13, Kwidzyn

Organizator

Kwidzyńskie Centrum Kultury
Telefon
+48 55 279 35 28
Email
kck@kck-kwidzyn.pl
Strona WWW
https://kckkwidzyn.pl/