Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej
Biblioteka Miejsko-Powiatowa w Kwidzynie

Spotkanie informacyjno-sieciujące dla osób zajmujących się edukacją kulturową

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-sieciujące, które odbędzie się 10 lutego o 17:00 w Bibliotece Miejsko-Powiatowej w Kwidzynie. Spotkanie poświęcone będzie prezentacji założeń programu oraz zasadom udziału w konkursie „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 – Pomorskie” na oddolne, regionalne inicjatywy z zakresu edukacji i kultury.

Projekt Bardzo Młoda Kultura stawia na budowanie mostów pomiędzy sektorami kultury i edukacji. Poprzez wspólne działania, chce wzmacniać edukację kulturową i integrować lokalną społeczność. Celem Bardzo Młodej Kultury jest także rozwijanie sieci współpracy instytucji, organizacji i osób prywatnych, zajmujących się animacją i edukacją kulturową. Program jest prowadzony przez Narodowe Centrum Kultury a jego wojewódzkim operatorem jest Instytut Kultury Miejskiej.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane założenia programu, jego harmonogram oraz informacje na temat konkursu na wsparcie finansowe projektów łączących edukację i kulturę. Zaplanowane spotkania będą okazją do wzajemnego poznania i rozpoczęcia dyskusji o możliwościach wykorzystania potencjału podmiotów związanych z edukacją kulturalną w regionie.

Plakat spotkania informacyjno-siecującego

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lut 10 2020
Zakończone!

Czas

17:00 - 19:00

Lokalizacja

Biblioteka Miejsko-Powiatowa
Tadeusza Kościuszki 54, Kwidzyn