Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej
Lotnicza Odyseja

Spotkanie autorskie z Mirosławem Gawrońskim

Biblioteka Miejsko-Powiatowa w Kwidzynie zaprasza na spotkanie autorskie z Mirosławem Gawrońskim, autorem albumu „Lotnicza Odyseja MiG-29”, które odbędzie się 16 listopada o 18:00 w holu głównym biblioteki. Spotkanie połączone będzie z wernisażem wystawy fotografii lotniczej.

Od autora:
„Jednym z wielu marzeń, które przez wiele lat były dla człowieka nieosiągalne była chęć wzbicia się ponad chmury i spojrzenie na świat oczami ptaka. Również i dzisiaj nie każdy ma możliwość spojrzenia z góry na otaczający go świat i uchwycenia tego, co w nim najpiękniejsze.
Jedne marzenia się spełniają, a innym w spełnieniu trzeba pomóc. Od najmłodszych lat moją pasją było lotnictwo myśliwskie, które nie tylko mnie fascynowało, ale uczyło również fotografii. To właśnie lotnictwo motywowało mnie do znajdywania najlepszych rozwiązań w fotografii i motywuje mnie po dzień dzisiejszy. Dzięki temu mogę dzielić się z Wami tym, co mnie fascynuję. Połączenie fotografii z lotnictwem prowadzi do jednego – do uchwycenia najpiękniejszych, krótkich chwil w których potężna maszyna, pełna mocy przecina horyzont nieba. Zapraszam Was do wspaniałej podróży, w której będą nam towarzyszyły myśliwce wojskowe, ale również ludzie, bez których te maszyny nie oderwałyby się od ziemi”.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lis 16 2023
Zakończone!

Czas

18:00 - 20:00

Lokalizacja

Biblioteka Miejsko-Powiatowa
Tadeusza Kościuszki 54, Kwidzyn

Organizator

Biblioteka Miejsko Powiatowa w Kwidzynie
Biblioteka Miejsko Powiatowa w Kwidzynie
Telefon
552793350
Strona WWW
https://biblioteka.ckj.edu.pl/