Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej

Spektakl „Niemy kelner”

19 stycznia 2022r., na deskach kwidzyńskiego teatru wystąpi niezrównany duet Roznerski/Szwedes w komediowym thrillerze “Niemy kelner”. Reżyserem spektaklu jest Wojciech Malajkat, aktor oraz reżyser takich widowisk teatralnych jak: Plotka, Hipnoza czy Pajęcza sieć.

Kompania Teatralna zaprasza Państwa do pokoju w dziwnym hotelu z dwoma co najmniej dziwnymi gangsterami, gdy na zewnątrz zaczai się świat w postaci tajemniczego „dyspozytora”. Jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat. Para typów podejrzanego autoramentu to intrygujący motyw zarówno filmowy jak i literacki. U Becketta: Vladimir i Estragon, u Quentina Tarantino? A proszę, chociażby w Pulp Fiction: pamiętacie taniec Travolty, psalmy głoszone przez Samuela L. Jacksona, czy też zegarek skrzętnie przechowany w-i po- ojcu Bruce’a Willisa..? Tarantino odrobił lekcje… my je sprawdzamy… wy ocenicie… dzięki bohaterom Niemego Kelnera, Benowi i Gusowi, Tarantino przedarł się wreszcie na scenę, tu, w Polsce.
Komedia, groteska, thriller- decyzja należy do Was. Zapnijcie pasy… dbamy o Wasze bezpieczeństwo i poczucie humoru.

Autor: Harold Pinter.
Reżyseria: Wojciech Malajkat.

Obsada:
Piotr Szwedes,
Mikołaj Roznerski.

  • Kiedy: 19 stycznia, 2022 r., godz. 19:00
  • Miejsce: Teatr, ul. Katedralna 18
  • Bilety: 50 zł

W związku z nowymi obostrzeniami związanymi z COVID-19 liczba miejsc w teatrze jest okrojona do 30%. Po wyczerpaniu limitu miejsc, osoby zaszczepione mogą kupić bilety z puli dodatkowej wyłącznie w kasie kina po DOBROWOLNYM okazaniu certyfikatu szczepienia.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

sty 19 2022
Zakończone!

Czas

19:00 - 21:00

Koszt

50,00PLN

Lokalizacja

Kinoteatr Kwidzyn
Kinoteatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn

Organizator

Kwidzyńskie Centrum Kultury
Telefon
+48 55 279 35 28
Email
kck@kck-kwidzyn.pl
Strona WWW
https://kckkwidzyn.pl/