Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej
Grafika spektaklu „Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę”

Spektakl „Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę”

„Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę” to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy.

Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru?

Otóż wydarzyć może się wszystko! Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza! A ta jest wyjątkowa, pełna humoru, przewrotna i nieprzewidywalna. Nasi bohaterowie mają za sobą zaskakujące życiowe doświadczenia z kobietami i wyciągają z nich odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich. Co wyniknie ze skonfrontowania tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Odpowiedź czeka na widzów!

„Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę” bawi słowem, sytuacją i szczerością. Nie brakuje w nim paru chwil na refleksję i krótką zadumę nad tym nad czym zadumać się czasem trzeba. A wszystko to wybornie podane na scenie w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen. „Dobry wieczór kawalerski czyli na drugą nóżkę” zaskakuje, relaksuje i co najważniejsze: skutecznie poprawia humor.

Spektakl grany jest w dwóch, zmieniających się obsadach (w jednej obsadzie jest pięciu aktorów).

Reżyseria: Piotr Nowak
Scenariusz: Dorota Truskolaska-Alibert
Obsada: (dwie obsady aktorskie): Michał Żurawski, Michał Piela, Tomasz Borkowski, Piotr Nowak, Andrzej Andrzejewski, Waldemar Błaszczyk, Michał Sitarski, Piotr Miazga, Marcin Rogacewicz, Piotr Ligenza

Kiedy: 9 marca 2020 r., godz. 18:00
Gdzie: Teatr, ul. Katedralna 18
Bilety: 80 zł (kup online)

Plakat spektaklu „Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę”

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

mar 09 2020
Zakończone!

Czas

18:00 - 20:00

Koszt

80 zł

Lokalizacja

Kinoteatr Kwidzyn
Kinoteatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn