Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej

Piłka ręczna mężczyzn, mecz USAR Kwidzyn – SMS ZPRP II Płock

23 października 2021 r. o godzinie 17:00 zabrzmi pierwszy gwizdek w spotkaniu w ramach V kolejki I Ligi grupy A w piłkę ręczną mężczyzn pomiędzy USAR Kwidzyn, a drużyną SMS ZPRP II Płock. Będzie to więc kolejne spotkanie z drużyną ze szkoły utworzonej z ramienia ZPRP.

Drużyna z Płocka w rozegranych 4 spotkaniach w tym sezonie zdołała wygrać tylko raz, lecz mimo to jest trudnym rywalem. Zdobywa średnio ponad 27 bramek na spotkanie, co oznacza, że wymagać będzie od kwidzyńskiego zespołu zagrania na wysokim procencie skuteczności w ataku, a także skutecznej gry w obronie.

Zespół USARu Kwidzyn ma cztery zwycięstwa w czterech spotkaniach (stan na dzień 18.10), rzucając średnio lekko ponad 27 bramek na mecz, a tracąc zaledwie 22, co daje dość dobrą średnią.

Ważnym odnotowania faktem dla zespołu USAR Kwidzyn jest również to, że w minionym tygodniu jej szeregi wzmocniło dwóch zawodników – Jan Piekarski (poprzedni sezon grał w Jezioraku Iława) oraz Artur Ekstowicz, który to od początku sezonu trenował w Superligowym MMTS Kwidzyn, a teraz będzie występował w USARze na warunkach użyczenia.

USAR zaprasza na mecz oraz transmisję live.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

paź 23 2021
Zakończone!

Czas

17:00

Lokalizacja

Hala Sportowa (ul. Mickiewicza)
Mickiewicza 56B, Kwidzyn

Organizator

USAR Kwidzyn
Email
usar.kwidzyn@gmail.com