Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej

Niebieski Bieg Świadomości Autyzmu

Kwiecień to miesiąc świadomości Autyzmu. Jak co roku Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem SNOA, największa w powiecie kwidzyńskim organizacja pozarządowa wspierająca osoby w spektrum autyzmu i ich rodziny zaprasza mieszkańców Kwidzyna na piknik rodzinny. W tym roku po raz pierwszy w ramach kwietniowych obchodów Świadomości Autyzmu odbędzie się Niebieski Bieg Świadomości Autyzmu zorganizowany wraz ze stowarzyszeniem Kwidzyn Biega. Sponsorem tytularnym jest Hurtownia Iglotech a wsparcia finansowego i rzeczowego udzielają liczni kwidzyńscy przedsiębiorcy oraz burmistrz miasta Kwidzyna .Idea tego niezwykłego wydarzenia łączy promowanie aktywności fizycznej na łonie natury wraz z kampanią społeczną na rzecz świadomości, akceptacji i zrozumienia potrzeb osób ze spektrum autyzmu i ich rodzin.

 

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie: 14 kwietnia, godz. 12.00- 15.00, Park Dendrologiczny na ulicy Miłosnej.

Zapisy na bieg odbywają się na portalu www.e-gepard.eu, w biurze OREW ul. Warszawska 18, pod numerem telefonu 781792237 lub na miejscu.

Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka publiczna. Zebrana kwota wraz z kwotą z pakietów startowych zostanie w całości przeznaczona na cele statutowe stowarzyszenia SNOA.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

kwi 14 2024
Zakończone!

Czas

12:00 - 15:00

Lokalizacja

Arboretum Park Dendrologiczny Miłosna
ul. Miłosna