Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej
Musical “Me and my girl”

Musical “Me and my girl”

12 maja na deskach teatru w Kwidzynie zagości Uniwersytecki Teatr Muzyczny z Olsztyna w przezabawnej komedii “Me and my girl” w reż. Grzegorza Lewandowskiego.

„Me and my girl”  to musical stworzony przez Noela Gay’a, w konwencji komedii gwarantującej fantastyczną zabawę. Jest osadzony pod koniec lat trzydziestych i opowiada historię nieposkromionego i nieokrzesanego dżentelmena cockneya, Billa Snibsona, który dowiaduje się, że jest czternastym dziedzicem hrabiego Hareford. Akcja rozgrywa się w Hampshire, Mayfair i Lambeth.

Uniwersytecki Teatr Muzyczny UWM w Olsztynie powołany został do istnienia w 2005 roku, jednak dopiero od 2019 roku rozpoczął swoją działalność na skalę ogólnopolską. Teatr działa w strukturach Ośrodka Inicjatyw Artystycznych Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego. Obecnie Teatr w swoim repertuarze posiada 2 musicale, które regularnie wystawia. Wspomniany musical „Me and my girl” oraz „Smerfowisko, czyli Gargamel złapany” – musical przeznaczony głównie dla dzieci, ale… któż z nas nie śledził przygód Smerfów. Przez ostatnie 3 lata, mimo pandemii i wszelkiego rodzaju obostrzeń, które dotknęły szeroko pojętą kulturę, Teatr gościł na widowni ok. 10 tyś. widzów. Aktorami, solistami w naszym Teatrze są studenci, absolwenci, pracownicy UWM, oraz osoby, które nie są związane z Uczelnią, ale podczas castingów wykazywały się profesjonalizmem, posiadają zdolności aktorskie, wokalne i taneczne. 

Kiedy: 12 maja 2022 r., godz. 18:00

Gdzie: teatr w Kwidzynie

Cena: 50 zł

Bilety do nabycia w kasie teatru lub online na stronie www.kckkwidzyn.pl

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

maj 12 2022
Zakończone!

Czas

18:00 - 20:00

Koszt

50,00PLN

Lokalizacja

Kinoteatr Kwidzyn
Kinoteatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn

Organizator

Kwidzyńskie Centrum Kultury
Telefon
+48 55 279 35 28
Email
kck@kck-kwidzyn.pl
Strona WWW
https://kckkwidzyn.pl/