Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej
Plakat meczowy

Mecz USAR K-n – Gwardia Koszalin

Po przerwie międzysezonowej wracają do gry zawodnicy USARu Kwidzyn. W pierwszym spotkaniu w sezonie 2023/2024 spotkają się z drużyną E.Link Gwardia Koszalin.

Koszalinianie zajęli w poprzednim sezonie 2. miejsce w ligowej tabeli, tracąc 5 punktów do lidera z Kościerzyny. W tym sezonie nie zamierzają jednak patrzeć na niczyje plecy i zapowiadają walkę o ligowe zwycięstwo.

USAR Kwidzyn zakończył poprzedni sezon na niezadowalającym 5. miejscu w ligowej tabeli. Przeciwko drużynie z Koszalina odniósł dwie porażki, najpierw przegrywając na wyjeździe 29-32, a następnie w meczu domowym ulegając gościom zdecydowanie wyżej, bo aż 22-37.

W tym sezonie USAR przystępuje w mocno odmienionym składzie. W roli trenera ujrzymy Sławomira Lewalskiego, który przejął rolę trenera jeszcze w poprzednim sezonie. Zabraknie natomiast wielu zawodników z poprzedniego sezonu. Jak dotąd klub poinformował o 11 zawodnikach z pola, którzy wystąpią w barwach USARu w nadchodzącym sezonie. Kibice mogą jednak śledzić kolejne ogłoszenia na profilu facebookowym klubu.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

wrz 16 2023
Zakończone!

Czas

17:00 - 19:00