Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej

Mecz I ligi mężczyzn w piłce ręcznej

USAR Kwidzyn – KPR PGE Gryfino

Gryfinianie zajmują obecnie 6. miejsce w ligowej tabeli. Rozegrali 8 spotkań z czego 3 udało im się zwyciężyć. W obecnych rozgrywkach okazywali się lepsi od drużyn MKS Grudziądz, KS Szczypiorniak Olsztyn oraz SMS ZPRP I Kwidzyn. Wszystkie te zwycięstwa odnosili jednak w spotkaniach domowych, gdzie zdecydowanie pomagają zawodnikom ich kibice.

Po porażce w ostatnim meczu, USAR spadł na miejsce 4 w ligowej tabeli, ustępując drużynie Szynaka Meble Jeziorak Iława. Warto jednak odnotować, że w przypadku zwycięstwa w kolejnym spotkaniu, USAR przesunie się w ligowej tabeli na miejsce 3, gdyż Iławianie mają rozegrany o jeden mecz więcej. Jak dotąd kwidzynianie rozegrali we własnej hali 3 spotkania i wszystkie zakończyły się ich zwycięstwem, co za tym idzie, liczymy na kontynuację tej dobrej serii.

Wśród potencjalnych czołowych strzelców zbliżającego się meczu w drużynie USARu należy zwrócić uwagę na Dominika Sonnenfelda, który w 8 spotkaniach ligowych rzucił 66 bramek, a także Nikodema Rozwadowskiego, strzelca 40 bramek w tej samej liczbie meczów. U gości najlepszym strzelcem jest Jakub Gackowski z 45 trafieniami, a następnie Filip Witkowski z 42 bramkami. To na nich szczególną uwagę będą musieli poświęcić zawodnicy USARu.

Plakat - mecz USAR i PGE Gryfino

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lut 11 2023
Zakończone!

Czas

16:00 - 18:00

Lokalizacja

Hala Sportowa (ul. Mickiewicza)
Mickiewicza 56B, Kwidzyn