Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej

Kwidzyński Koncert Karnawałowy

16 stycznia o godz. 16:00 zapraszamy Państwa do kwidzyńskiego teatru na wspaniały koncert. Wydarzenie, którym rozpoczniemy cykl dorocznych koncertów noworoczno-karnawałowych, w wykonaniu grup artystycznych działających w Kwidzyńskim Centrum Kultury.

Specjalnie dla mieszkańców Kwidzyna i okolic szykujemy wydarzenie pełne radości i dobrej muzyki, przeplatanej występami tanecznymi, a wszystko to  w wykonaniu  Harfa Gospel Choir, Combo Juniors Band, Art Voice, ZPiT Powiśle, Mażoretek oraz sekcji tańca towarzyskiego z gościnnym udziałem KKTT Progres  i Orkiestry Dętej Szkoły Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Kwidzynie.

Usłyszą Państwo takie przeboje jak: “Time of my Life”, “Marsz Radeckiego”, “Te Amo”, “Shackles” oraz “Opowiadaj mi tak”.

  • 16 stycznia 2022r., godz. 16:00
  • teatr, ul. Katedralna 18
  • cena: 10 zł

Bilety do nabycia online na stronie www.kckkwidzyn.pl oraz stacjonarnie w kasie teatru.

W związku z nowymi obostrzeniami związanymi z COVID-19 liczba miejsc w teatrze jest okrojona do 30%. Po wyczerpaniu limitu miejsc, osoby zaszczepione mogą kupić bilety z puli dodatkowej wyłącznie w kasie kina po DOBROWOLNYM okazaniu certyfikatu szczepienia.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

sty 16 2022
Zakończone!

Czas

16:00 - 18:00

Koszt

10,00PLN

Lokalizacja

Kinoteatr Kwidzyn
Kinoteatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn

Organizator

Kwidzyńskie Centrum Kultury
Telefon
+48 55 279 35 28
Email
kck@kck-kwidzyn.pl
Strona WWW
https://kckkwidzyn.pl/