Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej
Grafika wiodąca koncertu zespołu Stare Dobre Małżeństwo

[ZMIANA TERMINU] Koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo

W związku z obecną sytuacją w kraju w odniesieniu do zaostrzeń epidemiologicznych informujemy, że termin koncertu został przesunięty na 8 sierpnia 2020 r. Dotychczasowo zakupione bilety zachowują ważność. Jeśli jednak nowy termin Państwu nie odpowiada i chcieliby Państwo uzyskać zwrot pieniędzy za zakupione bilety, prosimy o wysłanie wiadomości z numerem transakcji na adres p.brzostowski@kck-kwidzyn.pl.

SDM… kontratakuje.

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie. Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę.

Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

8 sierpnia o godz. 17:00 zapraszamy na kolejny koncert organizowany przez Kwidzyńskie Centrum Kultury do teatru miejskiego w Kwidzynie.
Czas trwania: ok. 2 godziny.

Kiedy: 8 sierpnia 2020 r., godzina 17:00
Gdzie: Teatr, Kwidzyn ul. Katedralna 18
Bilety: 75 zł

Kup bilet na stronie Kwidzyńskiego Centrum Kultury
Kup bilet w serwisie KupBilecik

Plakat koncertu zespołu Stare Dobre Małżeństwo

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

cze 07 2020
Zakończone!

Czas

17:00 - 19:00

Koszt

75 zł

Lokalizacja

Kinoteatr Kwidzyn
Kinoteatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn