Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej
Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle”

[ODWOŁANE] Koncert Wiosenny Zespołu Pieśni i Tańca „Powiśle”

Z przykrością informujemy, że w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 wydarzenie zostało odwołane.

Pieniądze wpłacone online za warsztaty oraz za zakupione bilety na wydarzenia w teatrze zostaną Państwu zwrócone. Osoby, które zakupiły bilety w kasie kina/teatru, proszone są o zgłoszenie się do kasy po odbiór gotówki.

Wiosna – cieplejszy wieje wiatr
Wiosna – znów nam ubyło lat
Wiosna – wiosna wkoło, rozkwitły bzy

– Wiosenna aura coraz częściej zagląda w naszą szarą codzienność, a Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle” spróbuje, by wiosna zagościła również w naszej duszy. Jak co roku w repertuarze koncertu znajdą się lekkie i optymistyczne utwory jak „Gaiczek zielony”, „Tan w Kwidzynie u Bartnika”, „Cztery mile lasu” oraz tańce z różnych regionów Polski. Zaprezentują się wszyscy uczestnicy zespołu, czyli około 60 osób – zachęcają Ewa Jamrozek i Alicja Kizińska – instruktorki grupy.

Koncerty Zespołu Pieśni i Tańca Powiśle cieszą nas już od ponad pół wieku. Barwne stroje, uśmiechy na twarzach tancerzy i wokalistów zarażają optymizmem każdego widza. W swej historii zespół dał ponad 630 koncertów, przechodząc przez niezliczone ilości godzin na próbach i zajęciach. Dzięki swojej pracy członkowie zespołu mogą poszczycić się wieloma artystycznymi osiągnięciami, nagrodami i wyróżnieniami, które świadczą o jego renomie, oraz o docenieniu go przez społeczeństwo.

Kiedy: 29 marca 2019 r., godzina 18:00
Gdzie: Teatr, ul. Katedralna 18
Bilety: 5 zł (do nabycia w kasie teatru oraz online)

Plakat Koncertu WiosennegoZespół Pieśni i Tańca „Powiśle”Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle”

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

mar 29 2020
Zakończone!

Czas

18:00 - 20:00

Koszt

5 zł

Lokalizacja

Kinoteatr Kwidzyn
Kinoteatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn