Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej
bajor

Koncert Michała Bajora

Łżykwiatbrzezień, dębieńaprilis czy też zwykły kwiecień. To miesiąc w którym wiosna nieśmiało rozpuszcza swoje włosy, to miesiąc pierwszych cieplejszych promieni słońca, miesiąc radości i rozkwitającej miłości. W powietrzu czuć kwitnące trawy, a przyroda nieśmiało budzi się do życia. 
To właśnie w kwietniu Michał Bajor w swojej Kolorowej Kafejce zaprezentuje nam piosenkę włoską i francuską  tak lekką, radosną i niezwykle wiosenną. 
Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki . Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje, które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. 
Kolor Cafe to bardzo zróznicowany recital, od przejmującej “Je suis malade” Dalidy, przez kolorowe “Couleur cafe” Gainsburga , czy roztańczone “Quando, quando”, aż po dramatyczny “Hymn miłości “Edith Piaf. Piosenki w świetnych , większości nowych tłumaczeniach  Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.  
Kiedy: 2 października 2020 r. godz. 19:00
Gdzie: Teatr, ul. Katedralna 18
  65 zł

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

paź 02 2020
Zakończone!

Czas

19:00

Koszt

65 zł

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Kinoteatr Kwidzyn
Kinoteatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn

Organizator

Kwidzyńskie Centrum Kultury
Telefon
+48 55 279 35 28
Email
kck@kck-kwidzyn.pl
Strona WWW
https://kckkwidzyn.pl/