um

Numer obwodu głosowaniaGranice obwodu głosowaniaSiedziba Obwodowej Komisji Wyborczej
(nr telefonu)
1Bolka i Lolka, Calineczki, Cypiska, Czerwonego Kapturka, Długa, Jacka i Agatki, Janiny Porazińskiej, Juliana Tuwima, Kornela Makuszyńskiego, Krasnoludków, Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Owcza, Rumcajsa, Rzemieślnicza, Storczykowa, Sybiraków, Z. Smodlibowskiej

Budynek Zakładu Utylizacji Odpadów
sp.z o.o ul.Owcza 7

 

tel (55) 261 22 02

obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

2Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Lubawska, Piastowska, Sokola (9- 13 nieparzyste, od 14 do końca), Wąbrzeska

Przedszkole Niepubliczne „Promyk”
ul. Kazimierza Wielkiego 2

 

tel (55) 279 32 10

lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

3

 

 

 

Bolesława Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Sokola (1-8 i 10-12 parzyste), Warszawska ( 45- 49 nieparzyste), Władysława Łokietka, Ziemowita

Przedszkole Niepubliczne „Promyk”
ul. Kazimierza Wielkiego 2

 

tel 721530981

lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

4Gimnazjalna, Harcmistrza Jana Machutty, Ignacego Daszyńskiego, Konarskiego, Krótka, Orla, Szeroka, Warszawska ( 26 – 42, 46 – 48 parzyste, od 69 do końca)

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 1
ul. Konarskiego 12

tel (55) 279 39 35

obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

5

 

Chłodna, Harcerska, Junaków, Miodowa, Nowa, Staszica, Wesoła, Wodna, Zuchów

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
ul.Staszica 27

 

 

tel (55) 279 38 74

(dawna nazwa Zespół Szkół Technicznych)
obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

6Grunwaldzka ( 4-20), Ignacego Krasickiego, Jana Brzechwy, Matejki, Mickiewicza, Sienkiewicza

Szkoła Podstawowa Nr 2
sala gimnastyczna
ul. Mickiewicza 3

 

tel 798 985 019

obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

7Krańcowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Wschodnia, Żeromskiego (1 – 37, 39-67 nieparzyste)

Gimnazjum Nr 2 ul. Mickiewicza 56B

 

tel (55) 279 42 75

obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

8Słowackiego, Władysława Broniewskiego, Władysława Reymonta

Gimnazjum Nr 2 ul. Mickiewicza 56B

 

tel (55) 279 42 75

obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

9Fredry, Grunwaldzka (od 21 do końca), Kasprowicza ( 3 -19 i 21), Kochanowskiego, Moniuszki, Piękna, Władysława Gębika, Wybickiego, Żeromskiego ( 38-66, od 69 do końca)

Szkoła Podstawowa Nr 6
ul. Grunwaldzka 54

tel (55) 279 63 34

lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

10Janusza Korczaka, Kasprowicza (od 20A do końca, bez 21)

Przedszkole Niepubliczne Nr 2
ul. Kasprowicza 20F

tel. (55) 279 29 69

obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

11Akacjowa, Chmielna, Gospodarcza,Klonowa, Leśna Polana, Miłosna, Młynarska, Orzechowa, Polna, Rolnicza, Słoneczna, Strumykowa

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Nr 2 ul. Słoneczna 2

tel. (55) 645 19 19

obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

12Cicha, Kolista, Leśna, Lotnicza, Łamana, Miła, Poligonowa, Rodzinna, Spokojna, Sportowa, Stawki, Studzienna, Topolowa, Wiejska, Wielka, Wspólna, Zacisze, Zamiejska, Zielna, Żwirowa

Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Wiejska 1A

tel. (55) 646 58 82

lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

13Koło, Łużycka, Plantowa, Południowa, Tadeusza Odrowskiego, Toruńska,

Gimnazjum Nr 3 ul. Kamienna 18

 

tel. (55) 279 39 45

lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

14Kamienna, Miedziana, Piotra Połomskiego, Willowa

Gimnazjum Nr 3 ul. Kamienna 18

tel. (55) 279 71 30

lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

1511 Listopada, Gen.Józefa Hallera, Karowa, Kołłątaja, Przyrzeczna, Radosna, Władysława Sikorskiego

Zespół Szkół Gimnazjalnych

Hallera 5

 

tel. (55) 272 66 83

obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

16Basztowa, Chełmińska, Grudziądzka, Józefa Piłsudskiego

( 24- 26 parzyste, od 27 do końca), Kolejowa, Kopernika (od 19 do końca), Kościelna, Kościuszki (od 17 do końca), Mostowa

Kwidzyńskie Centrum Kultury
ul. 11 Listopada 13

tel. (55) 279 35 28

obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

17Batalionów Chłopskich, Drzymały, Gen.Józefa Bema, Ogrodowa, Spacerowa, Starozamkowa, Ślepa, Wiślana

Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Hallera 4

 

tel. (55) 262 42 21

obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

1815 Sierpnia, Braterstwa Narodów, Chopina, Dębowa,Józefa Piłsudskiego (2-23,25), Konopnickiej, Magazynowa, Plac Plebiscytowy, Słowiańska, Szkolna, Targowa, Tęczowa, Zbożowa

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Nr 1
ul. Słowiańska 17

 

tel. (55) 279 37 18

obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

19Błogosławionej Doroty, Gdańska, Górna, Katedralna, Kręta, Ks.Wojciecha Kruka, Łąkowa, Podjazdowa, Prosta, Widok, Zamkowa Góra, Zduńska, Żelazna, Żwirki i Wigury

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Nr 2
ul. Katedralna 5

 

tel. (55) 279 20 14

obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

203 Maja, Kopernika ( 3 -10),Kościuszki (3- 14), Mylna, Podgórna, Spółdzielcza, Sztumska, Śliska, Warszawska (1- 23)

Szkoła Podstawowa Nr 4
ul. Warszawska 13

 

tel. (55) 279 38 83

lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

21Brodnicka, Furmańska, Graniczna, Koszykowa, Letnia, Malborska, Mała, Pogodna, Północna, Radzyńska, Tczewska, Wiosenna, Władysława Jagiełły, Zachodnia, Zdrojowa, Zimna, Żurawia, Żytnia

Dom Pomocy Społecznej
ul. Malborska 18

tel. (55) 279 37 21

obwód właściwy do głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

22„Zdrowie” sp. z o.o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

„Zdrowie” sp. z o.o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Hallera 31

tel. (55) 645 83 83

 

23Dom Pomocy Społecznej

Dom Pomocy Społecznej
ul. Malborska 18

tel. (55) 279 37 21

 

24Zakład Karny

Zakład Karny ul. Lotnicza 1

tel. (55) 645 89 00

 

Uwaga!

Wyborcy niepełnosprawni o znacznym i umiarkowanym stopniu niepełnosprawności mają możliwość głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika.
Głosować przez pełnomocnika może również wyborca, który najpóźniej w dniu głosowania kończy 75 lat.
Do Urzędu Miejskiego w Kwidzynie do dnia 27 października 2014r. należy zgłaszać zamiar głosowania korespondencyjnego, a do dnia 7 listopada 2014r. należy zgłosić wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania.
W dniu głosowania lokale obwodowych komisji wyborczych otwarte będą w godzinach od 7.00 do 21.00.

Burmistrz Miasta Kwidzyna
Andrzej Krzysztofiak