13 03 2013 warsztaty

Stowarzyszenie Eko – Inicjatywa zaprasza do udziału w warsztatach skierowanych do mieszkańców Kwidzyna interesujących się fotografią bez względu na wiek. Będzie to praktyczna lekcja w jaki sposób przygotować się do wykonywania zdjęć o tematyce przyrodniczo – krajobrazowej.

13 03 2013 warsztaty2

Zajęcia mają charakter wykładu połączonego z warsztatem praktycznym i wycieczką pieszą. Osobą prowadzącą zajęcia będzie Pan Piotr Opacian – podróżnik, fotografik, autor książek podróżniczych. Uczestnicy dowiedzą się jakie rzeczy należy uwzględniać przy wyborze miejsca wykonania zdjęcia, jak światło wpływa na jakość zdjęcia, jak uniknąć podstawowych błędów przy wykonywaniu zdjęć. W trakcie wycieczki pieszej każdy będzie mógł wykorzystać praktyczne wskazówki prowadzącego przekazane na zajęciach.

Na warsztaty obowiązują zapisy. Każda chętna osoba może uczestniczyć w warsztatach tylko jeden raz. Na każdy warsztat może zapisać się maksymalnie 10 osób.

Terminy:

23 marca (sobota)
13 kwietnia (sobota)

Warsztaty odbywają się w godzinach: 15:00 – 18:00.

Miejsce:

Siedziba Stowarzyszenie Eko – Inicjatywa, ul. Miłosna 1 (I piętro budynku).
Zapewniamy ciepłe napoje (kawa, herbata) i drobny poczęstunek.

Informacje dodatkowe:

Uczestnicy warsztatów proszeni są o zabranie cyfrowych aparatów fotograficznych na zajęcia.
Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY
Do udziału zapraszamy osoby w wieku od 15 lat.

Zapisy:

Zapisów na warsztaty można dokonać drogą telefoniczną dzwoniąc pod numery telefonu: (55) 261 22 16 lub (55) 261 37 97 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

Serdecznie zapraszamy!

 

Poprzedni artykuł„Eko-logiczny Kwidzyn” – warsztaty
Następny artykułAkcja „Na niebiesko dla autyzmu“