19 11 2015 warsztaty1

Fundacja Nieoczekiwana Podróż serdecznie zaprasza na kolejny warsztat. Tym razem zapraszamy na wspólne wykonywanie dekoracji świątecznych.

Data spotkania – 5 grudnia
Czas spotkania – 9:30-14.00
Miejsce spotkania – Biały Dwór, Podzamcze

Podczas spotkania będziemy wykonywać dzieła głównie techniką decoupage. Jednocześnie każdy może przynieść swoje dowolne narzędzia i materiały, z których będzie mógł również wykonać dekoracje i świąteczne drobiazgi według swojego zamysłu i swojej koncepcji. Jak zawsze najbardziej liczy się czas spędzony razem. Jestem przekonana, że na warsztacie ujawnią się po raz kolejny ukryte talenty, inspiracje, radość, uśmiech i dobra zabawa, a kreatywnej twórczości nie będzie końca.

Można na ten warsztat zaprosić osobę, która ma przyjemność również uczestniczyć w tym spotkaniu razem z wami.

Zapisy na warsztat trwają do 1 grudnia. Proszę zgłaszać chęć uczestnictwa na adres mailowy fundacji: fundacja@nieoczekiwanapodroz.com lub telefonicznie 785 032 389.

Warsztat artystyczny poprowadzi Izabela Malicki

Psycholog, psychoonkolog. Wolontariuszka Infolinii od momentu jej powstania. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Pracuje m. in. z pacjentami onkologicznymi i chorującymi na POChP. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Ukończyłam Kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Pracuję w nurcie poznawczo -behawioralnym. W życiu prywatnym w dużej mierze kieruję się intuicją. Praktykuję Mindfulness. Czas wolny lubię spędzać na łonie natury.

Poprzedni artykułCentrum Wolontariatu w Kwidzynie
Następny artykułXX Warsztaty Capoeira GCB Kwidzyn – relacja