Już w sobotę rozegrane zostanie spotkanie w ramach XXII kolejki I ligi grupy A w piłkę ręczną mężczyzn, USAR Kwidzyn-SMS ZPRP Gdańsk. Dla drużyny z Gdańska będzie to ostatnie spotkanie w historii. Jak wiemy, SMS Gdańsk został przeniesiony do Kwidzyna i ów rocznik jest ostatnim rocznikiem reprezentującym gdańską drużynę. Drużyna z Gdańska będzie więc podwójnie zmotywowana, żeby w dobrym stylu zaprezentować się w tym meczu. Obecnie zajmuje 9 miejsce, tracąc do naszego zespołu 3 punkty. Będzie to więc spotkanie o tzw. 6 punktów.

W pierwszym spotkaniu między zespołami w tym sezonie USAR wygrał na własnym parkiecie 27-26, a czołowym strzelcem zespołu był Dominik Sonnenfeld. Jak będzie w sobotę? Przekonajmy się razem! Transmisja odbędzie się standardowo na kanale YouTube USARa! Zachęcamy do śledzenia również strony Facebookowej klubu z Kwidzyna, na której pojawi się wcześniej link do spotkania i wiele innych informacji!

Spotkanie z Gdańskiem nie będzie ostatnim spotkaniem w tym sezonie. W ostatni weekend maja USAR rozegra spotkanie przeciwko SMS ZPRP Kwidzyn.

Facebook USAR Kwidzyn: https://www.facebook.com/usarkwidzyn

Kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCl_loOnqr3yQBPe6UYgYtHw

Poprzedni artykułJuż w ten weekend! Festiwal Smaków Foodtracków w Kwidzynie
Następny artykułKwidzyński DKF wznawia seanse