kwidzyn logo

Warunkiem wzięcia udziału w Loterii było otwarcie lub posiadanie w okresie promocji, tj. od 01.10.2011 do 31.01.2012 r. konta osobistego w banku spółdzielczym zrzeszonym z Bankiem Polskiej Spółdzielczości S.A. lub w samym Banku Polskiej Spółdzielczości S.A., zarejestrowanie prawidłowego kodu uprawniającego do udziału w Loterii poprzez wysłanie SMS-a lub wpisanie kodu na stronie internetowej Loterii oraz zadeklarowanie i wniesienie na swój rachunek, co miesiąc wpłaty w wysokości min. 500,00 zł.

Loteria „Twoje konto z prezentami” prowadzona była na terenie całego kraju. Organizatorem był Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. w Warszawie.

Zgodnie z Regulaminem, do wygrania znalazło się w puli ogólnej nagród (rozlosowanych wśród wszystkich zarejestrowanych kodów) 15 nagród I stopnia w postaci samochodów osobowych marki Chevrolet Spark oraz nagrody II i III stopnia – 120 telewizorów LCD i 361 notebooków.

Dodatkowo każdy z uczestniczących w Loterii Banków miał możliwość ufundowania tzw. nagród uzupełniających, które rozlosowane zostały wyłącznie wśród jego Klientów.

Łączna wartość nagród przeznaczonych na wygrane w loterii wyniosła 2.179.769 zł, z czego wszystkie nagrody uzupełniające stanowiły wartość ok. miliona złotych.

Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie zakupił dla swoich Klientów pięć nagród gwarantowanych, w postaci samochodu osobowego Chevrolet Spark, 32″ telewizora LCD marki Sharp oraz 3 aparatów fotograficznych Panasonic Lumix. Łączna wartość nagród wylosowanych przez naszych Klientów to prawie 35 tyś zł.

Losowanie nagród odbyło się 10 lutego br. w Centrali Banku BPS S.A. w Warszawie. Nad poprawnością losowania czuwała powołana komisja, w skład której wchodzili Pracownicy Biura Reklamy i PR Banku BPS S.A. oraz Pracownicy z firmy G3 (posiadający uprawnienia wydane przez Ministra Finansów do organizowania loterii promocyjnych). Nadzór nad losowaniem sprawował radca prawny.

Wyniki losowania okazały się dla nas nie lada niespodzianką – ze wszystkich dwunastu Oddziałów i Filii Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie, szczęście uśmiechnęło się do uczestników Loterii wyłącznie w czterech placówkach.

Oto lista laureatów:

1. Kazimierz Lewkowicz (Filia PBS w Markusach) – Chevrolet Spark + nagroda pieniężna

2. Krzysztof Dudkowski (Oddział PBS w Kwidzynie) – Komputer przenośny firmy ASUS

3. Krzysztof Tokarski (Oddział PBS w Sadlinkach) – 32″ Telewizor LCD marki Sharp

4. Anna Żołędowska (Oddział PBS w Gronowie) – Aparat fotograficzny firmy Panasonic

5. Mariola Dąbrowska (Filia PBS w Markusach) – Aparat fotograficzny firmy Panasonic

6. Krystyna Szwagierek (Filia PBS w Markusach) – Aparat fotograficzny firmy Panasonic

Przybyli na uroczystość laureaci swoje wygrane odebrali osobiście z rąk Przewodniczącego Rady Nadzorczej Banku Pana Józefa Majrowskiego, Wiceprezesa Zarządu Banku Pana Macieja Jankowskiego oraz Dyrektorów Placówek w których wydano szczęśliwe kupony. W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyli Przedstawiciele Rady Nadzorczej, Zarządu Banku oraz zaproszeni Goście.

Wszyscy zwycięzcy nie kryjąc radości chętnie dzielili się z uczestnikami swoimi emocjami, oraz dziękowali za wyjątkowe nagrody. Nie obyło się również bez pamiątkowego zdjęcia przy nagrodzie głównej, a także rundy honorowej w wykonaniu właściciela nowego auta.

Laureatom Loterii jeszcze raz serdecznie gratulujemy, życząc dużo radości i satysfakcji wygranych. Wszystkim naszym Klientom, którzy zaś wzięli udział w promocji dziękujemy za wieloletnie zaufanie, którym nas obdarzacie, za to, że jesteście z nami i jesteście Klientami naszego Banku.

20120403 Marcowe recytacje f1

20120403 marcowe recytacje f2

20120403 marcowe recytacje f3

20120403 marcowe recytacje f4

Poprzedni artykułHalowe Zawody w skokach przez przeszkody
Następny artykułPokazy filmu „Żaklina” w sali audiowizualnej Kwidzyńskiego Centrum Kultury