19 02 2018 turniej pilki 1

18.02.2018r odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kwidzyna Rocznika 2005, organizowany przez Rodło Kwidzyn z trenerem Jackiem Graczykiem. Turniej rozgrywany był na Hali Sportowej przy ul. Wiejskiej w Kwidzynie.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn z rocznika 2005
1. ZKS Olimpia Elbląg (w składzie Jakub Grzywacz, Opęchowski Igor, Czacharowski Dominik, Łaszak Kacper, Bartosiński Oskar, Dziurdzia Alan, Lipiński Kuba, Moneta Filip, Brzuziewski Sebastian)
2. AP Malbork (w składzie Wojciech Goliński, Oskar Wąsik, Adam Nowakowski0, Iwo Maskot, Szymon Grzegorowski , Paweł Gdula, Oskar Wojtos,  Paweł Suski, Mateusz Porciok)
3. Jeziorak Iława I (w składzie Paweł Szulc, Maciej Karczewski, Maksymilian Pyra, Mikołaj Pyra, Kacper Wlazło, Jakub Dolecki, Hubert Kowalski, Marcel Bedra)
4. Jeziorak Iława II (w składzie Maciej Kopeć, Szymon Rybiński, Wiktor Sawicki, Kacper Kijewski, Kornel Łasiński, Dawid Kowalski, May Radliński, Adrian Czapliński, Adrian Czapliński, Fabian Babecki)
5. Pogoń Prabuty I (w składzie Bartosz Dąbrowski, Ksawier Pakulski, Konrad Król, Kacper Kabaciński, Jakub Pękacz, Dominik Ochocki, Hubert Majewski, Mikołaj Tatara)
6. Pogoń Prabuty II (w składzie Jan Zdrzalik, Hubert Sitarz, Mateusz Grębowski, Kamil Błażajewicz, Jakub Jesiowkowski, Miłosz Gwizdała, Kondrad Pypeć, Marcin Szybkowski)
7. Rodło Kwidzyn I (w składzie Paweł Herzberg, Wiktor Tucholski, Filip Liegmann, Julisz Huba, Igor Romasz, Kacper Sikora, Mateusz Motyliński, Mateusz Jaworski, Sebastian Osuch)
8. Rodło Kwidzyn II (w składzie Kacper Gubiec, Krystian ordon, Oskar Kijewski, Jakub Wojtaś, Dawid Pakuła, Kacper Czyżewski, Antoni Horyd, Wiktor Oprawa, Filip Jędrzejczyk)

Grupa A (Pogoń Prabuty II / Rodło Kwidyn I / AP Malbork / Jeziorak Iława I)
Wyniki:
Pogoń Prabuty II / Rodło Kwidzyn I – 0 : 4
AP Malbork / Jeziorak Iława I – 3 : 2
Rodło Kwidzyn I / AP Malbork – 2 : 0
Jeziorak Iława / Pogoń Prabuty II – 0 : 0
AP Malbork / Pogoń Prabuty II – 1 : 1
Rodło Kwidzyn I / Jeziorak Iława I – 3 : 0

I miejsce Rodło Kwidzyn I; II miejsce AP Malbork; III miejsce Pogoń Prabuty II; IV miejsce Jeziorak Iława I

Grupa B (ZKS Olimpia Elbląg, Pogoń Prabuty I / Rodło Kwidyn II / Jeziorak Iława II)
Wyniki:
ZKS Olimpia Elbląg / Jeziorak Iława II – 0 : 2
Rodło Kwidzyn II / Pogoń Prabuty I – 0 : 0
Jeziorak Iława II / Rodło Kwidzyn II – 0 : 0
Pogoń Prabuty I / ZKS Olimpia Elbląg – 3 : 0
ZKS Olimpia Elbląg / Rodło Kwidzyn II – 2 : 2
Pogoń Prabuty I / Jeziorak Iława II – 2 : 1

I miejsce Pogoń Prabuty I; II miejsce Jeziorak Iława; III miejse Rodło Kwidzyn II; IV miejsce ZKS Olimpia Elbląg

Mecz o 7 / 8 miejsce: ZKS Olimpia Elblag / Jeziorak Iława I – 3 : 2
Mecz o 5 / 6 miejsce : Rodło Kwidzyn II / Pogoń Prabuty II – 0 : 0 (karne 2:0)

I Półfinał: Rodło Kwidzyn I / Jeziorak Iława II – 0 : 0 (karne 3 : 2)
II Półfinał: Pogoń Prabuty I / AP Malbork – 2: 1

Mecz o III miejsce: Jeziorak Iława II / AP Malbork – 3 : 0

Mecz o I miejsce (finał rozgrywek): Rodło Kwidzyn I / Pogoń Prabuty I – 0 : 0 (karne 3 : 2 )

Drużyny z Kwidzyna prowadzone przez trenera Jacka Graczyka przy pomocy Arkadiusza Motylińskiego.

W 7 kategoriach turniejowych zwyciężyli:
1. Bramkarz Turnieju – Paweł Herzberg (Rodło Kwidzyn I)
2. Król Strzelców – Ksawier Pakulski (Pogoń Prabuty I)
3. Zawodnik Fair Play – Kornel  Łasiński (Jeziorak Iława II)
4. Najładniejsza Bramka Turnieju – Paweł Szulc (Jeziorak Iława I)
5. Najlepszy Zawodnik Turnieju – Paweł Suski (AP Malbork)
6. Najmłodszy Zawodnik Turnieju – Mikołaj Tatara (Pogoń Prabuty I)
7. Najsympatyczniejszy Zawodnik Turnieju – Krystian Ordon (Rodło Kwidzyn II)

Puchary oraz medale (dla wszystkich drużyn) wręczał Burmistrz Miasta Kwidzyn Andrzej Krzysztofiak.

19 02 2018 turniej pilki 2

19 02 2018 turniej pilki 3

19 02 2018 turniej pilki 4
19 02 2018 turniej pilki 5
19 02 2018 turniej pilki 6
19 02 2018 turniej pilki 7
19 02 2018 turniej pilki 8
19 02 2018 turniej pilki 9
19 02 2018 turniej pilki 10