17 02 2014 szybkipit1

Ogólnopolska akcja Szybki PIT dotycząca składania rocznych zeznań podatkowych ruszyła po raz piąty.

Głównym celem Akcji jest uświadomienie podatnikom tego, jakie korzyści płyną z terminowego i szybkiego składania deklaracji podatkowych oraz rozpowszechnienie informacji o możliwości składania deklaracji podatkowych drogą elektroniczną.

Kampania ma zaprezentować podatnikom, że polska administracja skarbowa staje się coraz bardziej nowoczesna i stosuje przyjazne rozwiązania informatyczne. System e-Deklaracje cieszy się coraz większym zaufaniem podatników – liczba osób rozliczających się przez Internet wzrasta z roku na rok. W 2009 roku rozliczyło się 320 tys. osób. Rok później, w 2011 r. już ponad milion podatników skorzystało z tej formy. W 2012 roku zaufało nam ponad 2 miliony podatników a w 2013 roku ponad 3,5 miliona osób. W tym roku i Ty możesz dołączyć do tego grona.

W ramach akcji zostały przygotowane dla podatników liczne udogodnienia:

pracująca sobota w urzędach skarbowych 5 kwietnia – wszyscy, którzy nie zdążyli się jeszcze rozliczyć, będą mogli w tym dniu skorzystać z pomocy urzędników i złożyć deklarację w urzędzie skarbowym;

wydłużone godziny pracy w urzędach skarbowych – 28, 29 i 30 kwietnia – dla wszystkich spóźnialskich urzędy skarbowe w te dni będą pracowały dłużej.

17 02 2014 szybkipit3
Źródło: www.szybkipit.pl

Poprzedni artykułTeatr Domowy – warsztaty
Następny artykułMMTS Kwidzyn – PE GWARDIA Opole – zmiana godziny!