Burmistrz Miasta Kwidzyna serdecznie zaprasza mieszkańców na otwarte spotkanie, podczas którego będzie można porozmawiać o sprawach ważnych dla naszego miasta oraz podzielić się pomysłami na jego dalszy rozwój.

To doskonała okazja do bezpośredniego dialogu i wspólnego kształtowania przyszłości Kwidzyna.

Data: 22 maja (piątek)
Godzina: 17:30
Miejsce: Kasyno Kultury, ul. Piłsudskiego 6A

Państwa głos ma znaczenie — razem tworzymy lepszy Kwidzyn.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Poprzedni artykułSpektakularne zwycięstwo Colina Ważnego oraz powołanie do Kadry Narodowej Seniorów!
Następny artykułBiblioteka i samorząd razem dla rozwoju lokalnej społeczności