02 09 2019 rwa kulszowa

Shefield. Mały rodzinny dom, a w nim sześć sióstr, sześć historii życiowych i ta jedna – obowiązkowa INTRYGA.

„Rwa kulszowa” to spektakl komediowy oparty na sytuacjach, które pisze samo życie, ale sprytnie ułożonych w spójną całość. Rozbawi do łez, ale może przywoływać refleksje z życia widza.
„Spektakle komediowe to jedne z trudniejszych ról dla aktorów. Jak się okazało zdecydowanie łatwiej jest grać role dramatyczne, niż okiełznać humor buzujący w nas podczas zabawnych scen, ale i tak się nie poddajemy” – twierdzą uczestnicy projektu.

Scenarzysta i reżyser:
Arek Jaroń
W wieku zaledwie 15 lat podjął pracę w Gminnym Ośrodku Kultury w Pszczółkach, na stanowisku koordynator ds. kultury i sportu. Jego ścieżka zawodowa wiodła Go przez szkoły teatralne, warsztaty aktorskie, udział w kabaretach, by w ostateczności sięgnąć po pełne produkcje teatralne dla widzów dorosłych i spektakle familijne.
Ukończył warsztaty pedagogiczno-teatralne dla edukatorów służące poznaniu metod i narzędzi pedagogiki teatru, współpracował przy projektach produkcji teatralnych z ośrodkami kultury i szkołami min. OKSIB CIEPLEWO, GOK PRZYWIDZ, MOK PELPLIN, SZKOŁY KATOLICKIE W PRUSZCZU GDAŃSKIM. W swojej działalności promuje warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez wykorzystanie metody Augusto Boala.
W 2018 r. reżyserował spektakl realizowany dla KCK „Dom pozbawiony głowy”.

Kiedy: 12 września 2019 o godz. 17:00
Gdzie: Teatr, ul. Katedralna 18
Cena: 10 zł

Bilety do nabycia w kasie kina lub online na stronie www.kck.ckj.edu.pl

02 09 2019 rwa kulszowa1

02 09 2019 rwa kulszowa2

02 09 2019 rwa kulszowa3

02 09 2019 rwa kulszowa4

Poprzedni artykułRuszają pierwsze zajęcia pracowni artystycznych
Następny artykułWyniki Mistrzostw Województwa Młodzików w lekkiej atletyce z dnia 28.08.2019 r.