02 09 2019 rwa kulszowa

Shefield. Mały rodzinny dom, a w nim sześć sióstr, sześć historii życiowych i ta jedna – obowiązkowa INTRYGA.

„Rwa kulszowa” to spektakl komediowy oparty na sytuacjach, które pisze samo życie, ale sprytnie ułożonych w spójną całość. Rozbawi do łez, ale może przywoływać refleksje z życia widza.
„Spektakle komediowe to jedne z trudniejszych ról dla aktorów. Jak się okazało zdecydowanie łatwiej jest grać role dramatyczne, niż okiełznać humor buzujący w nas podczas zabawnych scen, ale i tak się nie poddajemy” – twierdzą uczestnicy projektu.

Scenarzysta i reżyser:
Arek Jaroń
W wieku zaledwie 15 lat podjął pracę w Gminnym Ośrodku Kultury w Pszczółkach, na stanowisku koordynator ds. kultury i sportu. Jego ścieżka zawodowa wiodła Go przez szkoły teatralne, warsztaty aktorskie, udział w kabaretach, by w ostateczności sięgnąć po pełne produkcje teatralne dla widzów dorosłych i spektakle familijne.
Ukończył warsztaty pedagogiczno-teatralne dla edukatorów służące poznaniu metod i narzędzi pedagogiki teatru, współpracował przy projektach produkcji teatralnych z ośrodkami kultury i szkołami min. OKSIB CIEPLEWO, GOK PRZYWIDZ, MOK PELPLIN, SZKOŁY KATOLICKIE W PRUSZCZU GDAŃSKIM. W swojej działalności promuje warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez wykorzystanie metody Augusto Boala.
W 2018 r. reżyserował spektakl realizowany dla KCK „Dom pozbawiony głowy”.

Kiedy: 12 września 2019 o godz. 17:00
Gdzie: Teatr, ul. Katedralna 18
Cena: 10 zł

Bilety do nabycia w kasie kina lub online na stronie www.kck.ckj.edu.pl

02 09 2019 rwa kulszowa1

02 09 2019 rwa kulszowa2

02 09 2019 rwa kulszowa3

02 09 2019 rwa kulszowa4