milosna1

W zawodach brało udział 50 reprezentantów 19 klubów, w tym zawodnicy bez przynależności klubowej, dosiadający ponad 70 koni. Klub „Nadwiślanin” reprezentowało 17 zawodników. Rozegrano 5 konkursów o wysokości przeszkód od 90 cm do 120 cm.

Były to już szósta impreza jeździecka przeprowadzona w oddanej do użytku w 2010 r. hali i jak dotąd z najliczniejszą obsadą.

Zawody zapoczątkowały cykl  6  imprez halowych rozgrywanych od listopada do kwietnia, w których jeźdźcy zdobywają punkty do Nagrody Miłosnej. W trakcie zawodów odbyła się kwalifikacja do Halowego Pucharu Polski Open N (wys. 120 cm). Finał HPP rozegrany zostanie w kwietniu 2012 r. Zawodnicy „Nadwiślanina” prezentowali wysoki poziom i odnieśli wiele sukcesów.

Zapraszamy na kolejne zawody już 17 grudnia o godz. 11.00.

W dniach 2-4 grudnia w TRW „Miłosna” odbędą się konsultacje z trenerem Kadry Polski w skokach Rudigerem Wassibauerem oraz przeprowadzony zostanie kurs licencyjny dla instruktorów i trenerów jeździectwa. Dla widzów wstęp jest wolny. Program konsultacji jest przedstawiony na stronie www.milosna-kwidzyn.pl

W kolejny weekend tj. 10 grudnia br. zapraszamy na wystawę kucyków i małych koni. organizowaną przez Pomorski Związek Hodowców Koni z Malborka. Szczegółowe informacje podamy w późniejszym terminie.

20111201 milosna1

20111201 milosna2

Poprzedni artykułAkcja „Pieszy”
Następny artykułMMTS Kwidzyn – SPR STAL Mielec