teatr

W każdej szkole, domu kultury i w setkach garaży powstaje muzyka, której nikt poza jej twórcami, nie ma okazji poznać. Konkurs INEA GRA to pomysł i szansa dla wszystkich, którzy marzą o muzycznej karierze, chcą się pokazać i zaistnieć.

Laureaci INEA GRA, w ramach jednej z nagród, zaistnieją na dużej scenie w roli suportu „Acid Drinkers”.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do 20 czerwca w serwisie YouTube umieścić nagranie własnego wykonania dowolnego utworu muzycznego, a następnie link wkleić do aplikacji konkursowej na stronie www.facebook.com/INEA.GRA.

Laureaci mogą liczyć nie tylko na nagrody pieniężne. Organizatorzy przygotowali dla zwycięzców między innymi tygodniowe warsztaty w studiu nagraniowym, występ na scenie Pyrlandii.

2011 w Poznaniu, nagranie live premierowego występu i spotkania z dziennikarzami. Rywalizacji przyglądać się będą specjaliści z branży – muzycy, dziennikarze, managerowie – którzy już teraz służą radami na www.facebook.com/INEA.GRA Na tej stronie rozpocznie się 11 czerwca głosowanie publiczności, które wskaże jurorom wykonawców z największym w opinii fanów potencjałem.

Szczegóły i regulamin konkursu „INEA GRA – SCENA JEST TWOJA” na www.dnipyrlandii.com.pl

Poprzedni artykułNarodowy Spis Powszechny 2011
Następny artykułKamery On – line i publiczny dostęp do Internetu na Placu Jana Pawła II