lang

W rajdzie mogą uczestniczyć turyści indywidualni oraz drużyny zgłoszone przez szkoły, organizacje młodzieżowe i inne (młodzież pod opieką nauczycieli lub osób dorosłych odpowiedzialnych za powierzoną grupę).
Udział w rajdzie można zgłaszać do 5 czerwca 2012 roku (z jednoczesnym dokonaniem wpłaty) wyłącznie na kartach zgłoszeń KTR PTTK Ventus (w załączniku) pod adres:
Oddział PTTK ul. Warszawska 19, 82-500 Kwidzyn, tel. 55 279 41 67.
Godziny urzędowania – wtorek i środa 14:00 – 16:00, piątek 15:00 – 18:00.

Kierownik drużyny liczącej 8 osób otrzymuje świadczenia nieodpłatnie. Uczestnicy we własnym zakresie zabezpieczają wyżywienie, dojazdy do miejsc startu poszczególnych tras oraz ubezpieczenie.
Zbiórka uczestników w miejscach wyznaczonych przez opiekunów. Ognisko, konkursy i zakończenie rajdu odbędzie się w Leśnictwie Sadlinki – wiata koła łowieckiego. Przyjmowanie drużyn na mecie rajdu oraz rozpoczęcie konkursów – godz. 10:30.
Opłata na cele statutowe organizatorów wynosi: – członkowie PTTK 5,00 zł, pozostali uczestnicy 7,00 zł.

W ramach wpisowego uczestnicy otrzymują:
– obsługę Przodownika Turystyki Kolarskiej PTTK na trasach rowerowych,
– pamiątkowy znaczek rajdowy,
– pamiątkowy dyplom dla drużyny,
– drobny poczęstunek na mecie rajdu,
– nagrody w konkursach,
– potwierdzenie punktów na KOT oraz inne odznaki krajoznawcze i regionalne.

Na mecie rajdu odbędą się konkursy:
– historia turystyki rowerowej w Polsce i nie tylko,
– osobliwości przyrodnicze powiatu kwidzyńskiego,
– sprawnościowy.
Nagrody dla zwycięzców ufundowali współorganizatorzy rajdu.

Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. Organizatorzy nie odpowiadają za szkody wyrządzone osobom trzecim w czasie trwania rajdu. Kierownik drużyny w karcie zgłoszenia powinien podać swój adres i numer telefonu. Po terminie zgłoszenia (5 czerwca 2012 r.) organizatorzy nie gwarantują przyjęcia grupy na rajd. W przypadku rezygnacji z udziału w rajdzie (po 5 czerwca 2012 r.) wpłata nie ulega zwrotowi, a uczestnik traci prawo do świadczeń. Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatorów.

Poprzedni artykułEuro 2012 w Tabularium
Następny artykułDziękujemy kibicom za doping!!!!