lang

Niemal 1000 zawodników rywalizowało we wrześniu w Kwidzynie, w finałowej edycji Skandia Maraton Lang Team. Miasto Kwidzyn reprezentowało kilkunastu zawodników w specjalnie uszytych na ten cel koszulkach z emblematami miasta. Ponieważ w Kwidzynie jest wielu entuzjastów sportów rowerowych, a dla wielu rower jest pasją i sposobem na życie, Kwidzyńskie Centrum Kultury wprowadziło do sprzedaży bluzy kolarskie ozdobione kwidzyńskimi motywami.

Niewątpliwie jest to nie lada gratka dla miłośników sportów rowerowych i nie tylko. Rozpinana bluza kolarska wykonana jest z oddychającej i odprowadzającej pot tkaniny poliestrowej. Faktura materiału pozwala na utrzymanie większej ilości ciepła ale także „oddycha” wypuszczając pot na zewnątrz. Na plecach znajdują się trzy kieszenie ściągane gumką, w których to można trzymać niezbędne szpargały podczas rowerowych eskapad. A wszystko to okraszone kwidzyńskimi barwami i logiem miasta.
Bluzy dostępne są w różnych rozmiarach, również dziecięcych.

Zachęcamy do kupna. Bluzy dostępne w sklepie Tabularium przy ul. Braterstwa Narodów 33 lub wysyłkowo www.tabularium.ckj.edu.pl.

20121009 bluza przód

 

20121009 bluza tył

Poprzedni artykułPGNiG Orienteering Weekend Kwidzyn
Następny artykułZbieramy zdjęcia oraz inne materiały o historii kwidzyńskiego sportu