kwidzyn logo

Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku, szef kwidzyńskiej Policji, Prokurator Rejonowy w Kwidzynie, oraz policjanci i pracownicy kwidzyńskiego garnizonu dziękowali mł. insp. Jackowi Kępińskiemu za wspólną służbę, w związku z jego odejściem na emeryturę.

W spotkaniu tym uczestniczyli Komendant Powiatowy Policji w Kwidzynie insp. Maciej Szulc, Prokurator Rejonowy w Kwidzynie oraz funkcjonariusze i pracownicy kwidzyńskiego garnizonu. Ze strony służbowej podziękowania za służbę osobiście złożył Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Krzysztof Gajewski.

Mł. insp. Jacek Kępiński stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kwidzynie objął 16 października 2008r. Do Kwidzyna komendant przyjechał z Gdańska i mieszkał tu przez okres niemalże 2,5 roku. Teraz, były już komendant po 30 latach pracy będzie miał możliwość zrealizowania zamierzeń, na które wcześniej brakowało mu czasu.

Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku już ogłosił konkurs na nowego zastępcę szefa kwidzyńskiej Policji. Do momentu jego rozstrzygnięcia obowiązki na tym stanowisku będzie pełnił nadkom. Sławomir Szewczyk, Naczelnik Wydziału Kryminalnego miejscowej komendy.

20110111 pozegnanie f1

20110111 pozxegnanie f2

20110111 pozegnanie f3

Poprzedni artykułFerie w Kinie
Następny artykułFerie w bibliotece