kwidzyn logo

W sobotni wieczór, 17 czerwca 2011 r. Centrum Edukacji i Promocji Regionów w Szymbarku stało się miejscem, w którym spotkali się przedstawiciele najlepszych firm i gospodarstw z województwa pomorskiego. Wszystko za sprawą uroczystej gali, podczas której już po raz VIII w konkursie Pomorski Gospodarczo–Samorządowy HIT 2011 nagrodzeni zostali przedsiębiorcy oraz samorządy, które w bieżącym roku osiągnęły największy rozwój lub znacznie poszerzyły ofertę turystyczną regionu pomorskiego i go wypromowały.

Ze zgłoszonych do konkursu 137 firm i samorządów do finału zakwalifikowanych zostało zaledwie 34, spośród których następnie kapituła wybrała najlepszych. Wśród laureatów wyróżniono także Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie, któremu za systematyczne doskonalenie jakości usług bankowych przyznano tytuł HIT REGIONU 2011.

20110628 PBS

Pamiątkowy dyplom oraz statuetkę podczas gali wręczenia nagród odebrała Prezes Zarządu Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie Pani Irena Kopik.

Tak prestiżowe w kategorii handel i usługi wyróżnienie, to dla naszego Banku naturalnie wielka radość i duma. Jest potwierdzeniem, że takie wartości jak wiarygodność, satysfakcja i potrzeby Klienta, ciągłe doskonalenie, przedsiębiorczość oraz innowacyjność to nie tylko puste hasła wpisane w misję Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie, ale walory Banku.

20110628 PBS2

Przede wszystkim jednak pozycja lidera to dla nas ogromne zobowiązanie, by wykazując się profesjonalizmem i zaangażowaniem nieustannie dbać o wysokie standardy w polskiej bankowości i nie zawieść zaufania, jakim obdarzają nas nasi Klienci.

Radość z nagrody jest tym większa, iż jest to już drugie wyróżnienie Banku za całokształt jego działalności w tym miesiącu. Zaledwie kilka dni wcześniej, podczas gali w Sali Teatru Miejskiego w Kwidzynie Powiślański Bank Spółdzielczy uhonorowany został Nagrodą Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kwidzynie w kategorii „FIRMA ROKU 2010″.

20110628 pbs3

 

Poprzedni artykułMinister Edukacji Narodowej Katarzyna Hall gratuluje kwidzyńskim uczniom
Następny artykułKoncert symfoniczny