13 01 2018 wosp banner

„Pomaganie jest dziecinne proste” – pod takim hasłem w niedzielę zagra w Kwidzynie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zbiórka przeznaczona będzie na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

W tym roku kwidzyński sztab WOŚP pod wodzą Lidii Dyksy i Kwidzyńskiego Centrum Kultury przygotował dla Was moc atrakcji. Będzie głośno, hucznie i widowiskowo. Oczywiście nie zabraknie licytacji wyjątkowych i niepowtarzalnych darów serca naszych mieszkańców, przyjaciół naszego miasta i miejskich instytucji. Zbiórka trwa od listopada.

Możecie zdobyć m.in.: „Talon na balon” ufundowany przez Aeroklub Nadwiślański, przejażdżkę w fotelu pasażera podczas 4. Rajdu Kwidzyńskiego organizowanego przez Automobilklub Morski, „kultową” pompę od PWK sp. z o.o., oraz gorącą niespodziankę od PEC Kwidzyn sp. z o.o., który ufundował talon na przegląd indywidualnego węzła ciepłowniczego oraz intrygujący sweter i kalesony :). Miłośnicy pływania na pewno będą długo rywalizować o ważny przez cały rok karnet na basen przy ul. Wiejskiej. Sportowym akcentem Orkiestry będzie również honorowy, bo pierwszy, numer startowy X Jubileuszowego Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. MMTS Kwidzyn zaprosi zwycięzcę licytacji do wspólnego treningu z całą drużyną. Na Terenach Rekreacyjno-Wypoczynkowych sp. z o.o. dosłownie i w przenośni świat kręci się wokół koni. Nie może, zatem dziwić dar spółki, konie-maskotki. Te i inne dary znajdziecie na stronie wosp.kwidzyn.pl/aukcja2019.

Wszystkie przedmioty będziecie mogli licytować już w najbliższą niedzielę, 13 stycznia 2019 r. od godz. 10:00 na Hali Widowiskowo-Sportowej. Specjalnie dla Was przygotowujemy na naszej witrynie transmisję online prosto ze sceny WOŚP.

Nieodłącznym elementem i wieloletnią tradycją, jest mecz siatkówki Samorząd Miasta – Samorząd Powiatu, który odbędzie się 12 stycznia o godz. 15:00 w SP5 przy ul. Kamiennej.

10 01 2019 wosp1

10 01 2019 wosp2

10 01 2019 wosp3

10 01 2019 wosp4

10 01 2019 wosp5

Poprzedni artykułRozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert w dziedzinie „Przeciwdziałanie uzależnieniom (Prowadzenie placówek wsparcia dziennego)”
Następny artykułPodsumowanie 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy