07 09 2015 piknik1

PIKNIKI ZDROWOTNE organizowane w ramach realizacji projektu pn. „ Równi w zdrowiu-profilaktyka i wczesne wykrywanie nowotworów oraz promocja zdrowia w powiecie kwidzyńskim”, które odbędą się w terminach , Piknik odbędą się w godz. 11.00-15.00

1. 12 września 2015 r. Nowy Dwór 13, boisko przy gimnazjum
2. 19 września 2015 r. Prabuty, boisko przy ul. Polnej
3. 26 września 2015 r. Ryjewo Gminny Ośrodek Kultury ul. Grunwaldzka
4. 27 września 2015 r. Kwidzyn Stadion ul. Sportowa

Przez cały czas trwania pikniku bezpłatnie będą dostępne:
1. Punkt medyczny, w którym będzie możliwość wykonania badań poziomu cukru we krwi, zmierzenie ciśnienia krwi, wykonanie badania spirometrycznego. Osoby, które poddadzą się badaniom wezmą udział w losowaniu nagród rzeczowych tj. ciśnieniomierzy, glukometrów .
2. Atrakcje dla dzieci (zabawki dmuchane w tym: zjeżdżalnia, trampolina/euro-bungee, kula sferyczna, piłkarzyki). Kącik plastyczny dla dzieci, stoły zabaw z klockami, bramka celnościowa i wiele innych. Dla uczestników konkursów przewidziano wiele atrakcyjnych nagród.
W trakcie trwania Pikniku Zdrowotnego mieszkańcy powiatu kwidzyńskiego będą mogli wypełnić ankietę kwalifikującą do udziału w Projekcie, która jednocześnie daje możliwość skorzystania z bezpłatnych  badań profilaktycznych.
Piknik Zdrowotny realizowany w ramach Projektu:„ Równi w zdrowiu- profilaktyka i wczesne wykrywanie nowotworów oraz promocja zdrowia w powiecie kwidzyńskim” finansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 oraz budżetu państwa w ramach Programu PL13 Ograniczanie społecznych nierówności w zdrowiu.

07 09 2015 piknik2

Poprzedni artykuł„Aida” – retransmisja z Nowego Jorku
Następny artykułPielgrzymka do Piaseczna