06 05 2016 warsztaty

Warsztat będzie zawierał elementy programu Cancer Caoching „From Panic to Powerful” czyli od „Stanu paniki do stanu siły”.
Podczas zajęć uczestnicy będę mieli okazję przyjrzeć się swojej drodze i podróży w chorobie i zdrowieniu. Zauważyć co daje im siłę i co im sprzyja. Odkryć swoje bliższe i dalsze potrzeby ważne dla nich. Poszukać źródła siły w sobie samych.

W warsztacie mogą uczestniczyć również osoby wspierające.

WARSZTAT ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 10 MAJA, GODZ. 17.00 – 19.30

Warsztat odbędzie się w pięknych i spokojnych otoczeniu, w miejscu zlokalizowanych w lesie, w otoczeniu przyrody. Będzie okazja aby poprzyglądać się drzewom, posłuchać ptaków, ciszy i poobserwować świat dookoła.

Będzie można przyjechać już trochę wcześniej aby skorzystać z okoliczności przyrody, odbyć spacer po lesie lub ogrodzie, posiedzieć sobie pod drzewem.
Będzie można sobie zostać również po warsztacie jeśli ktoś będzie miał ochotę na jeszcze więcej kontaktu z przyrodą i poobserwowaniu zachodu słońca.

Proszę ubrać się wygodnie i sportowo.

Warsztat poprowadzi Anna Borzeszkowska.

Zapisy i potwierdzenie uczestnictwa do poniedziałku 9 maja 2016 r. na nr telefonu 785 032 389 lub email fundacja@nieoczekiwanapodroz.com

Transport:
Do Tychnów można dojechać również autobusem z Kwidzyna.  W razie jakichkolwiek pytań dotyczących transportu proszę o kontakt pod nr telefonu 785 032 389 lub email fundacja@nieoczekiwanapodroz.com. 

Poprzedni artykułNowe rondo w Kwidzynie
Następny artykułDni Otwarte Funduszy Europejskich