um

Kwidzyńscy uczniowe, którzy w ramach wojewódzkich konkursów przedmiotowych zostali laureatami lub finalistami, za swoje osiągnięcia otrzmali nagrody od Burmistrza Miasta Kwidzyna.
Uroczystość wręczenia nagród była połączona z podsumowaniem konkursu „Szkoła z Talentem”, której organizatorem była Lokalnea Fundacja Filantropijna „Projekt”. Wśród szkół podstawowych puchar zdobyła Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Kwidzynie, wśród gimanzjów najlepszą lokatę zdobyło Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej w Kwidzynie.

Lista nagrodzonych uczniów:

Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej w Kwidzynie

Paweł Sosnowski – laureat konkursów chemicznego i informatycznego, finalista konkursu biologicznego i języka polskiego
Grzegorz Orlicki – laureat konkursu informatycznego, finalista konkursów: matematycznego, chemicznego i fizycznego
Bartłomiej Bollin – laureat konkursów informatycznego i fizycznego
Jędrzej Myrcha – laureat konkursu fizycznego, finalista konkursów matematycznego i chemicznego
Sylwia Pietuszyńska – laureatka konkursu biologicznego, finalistka konkursu fizycznego
Dorota Chojnacka – laureatka konkursu biologicznego
Wiktoria Kozłowska – finalistka konkursów historycznego i biologicznego
Weronika Krawiec – finalistka konkursów matematycznego i biologicznego
Teresa Salamon – finalistka konkursów chemicznego i biologicznego
Szymon Kukliński – finalista konkursów języka polskiego i biologicznego
Maria Radmerska – finalistka konkursu języka polskiego
Małgorzata Duzinkiewicz – finalistka konkursu języka polskiego
Dominika Wiśniewska – finalistka konkursu języka polskiego
Zuzanna Maria Gajko – finalistka konkursu języka polskiego
Daria Furdal – finalistka konkursu historycznego
Karol Nowicki – finalista konkursu chemicznego
Kacper Przekwas – finalista konkursu fizycznego
Sabina Ściążko – finalistka konkursu biologicznego
Agnieszka Klimek – finalistka konkursu biologicznego
Milena Mrozińska – finalistka konkursu biologicznego
Aleksandra Zalewska – finalistka konkursu biologicznego


Gimnazjum nr 3 im. Znaku Rodła w Kwidzynie

Chantalle Komorowska – laureatka konkursów geograficznego i języka niemieckiego
Julia Mechlińska – laureatka konkursu biologicznego, finalistka konkursu fizycznego
Teresa Gutmańska – laureatka konkursu języka polskiego
Paweł Wysocki – finalista konkursów języka polskiego i historii
Oliwia Trębińska – laureatka konkursu geograficznego
Kamil Doroś – laureat konkursu geograficznego
Michał Gorczycki – laureat konkursu geograficznego
Adriana Rogala – laureatka konkursu geograficznego
Kacper Stankiewicz – finalista konkursu języka niemieckiego
Michał Wysocki – finalista konkursu matematycznego
Monika Ciepłuch – finalistka konkursu matematycznego


Społeczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Kwidzynie

Marta Bronowicka – finalistka konkursu matematycznego, finalistka konkursu geograficznego
Weronika Piotrowska – finalistka konkursów biologicznego i geograficznego
Jakub Zarzycki – finalista konkursów biologicznego i geograficznego
Karolina Bala – finalistka konkursu geograficznego
Ewa Pokrzeptowicz – finalistka konkursu geograficznego
Aleksander Antos – finalista konkursu fizycznego
Paweł Fukowski – finalista konkursu fizycznego
Tymoteusz Schodowski – finalista konkursu fizycznego
Krzysztof Hiliński – finalista konkursu fizycznego
Mateusz Bieżuński – finalista konkursu historycznego
Tomasz Makowski – finalista konkursu historycznego
Adrian Małkowski – finalista konkursu biologicznego
Wiktoria Wilk – finalistka konkursu języka angielskiego
Mateusz Kęsicki – finalistka konkursu matematycznego
Sandra Płochocka – finalistka konkursu języka polskiego

Szkoła Podstawowa nr 2 im. mjra Henryka Sucharskiego

Krzysztof Dąbrowski – finalista konkursu matematycznego
Dawid Wierzba – finalista konkursu matematycznego

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza

Dominika Borowska – laureatka konkursu języka polskiego, finalistka konkursu matematycznego
Magdalena Bródka – laureatka konkursu języka polskiego
Julia Duzinkiewicz – laureatka konkursu języka polskiego
Barbara Wasiniak – finalistka konkursu języka polskiego
Agata Zboińska – finalistka konkursu języka polskiego
Zuzanna Krosnowska – finalistka konkursu matematycznego
Zofia Telefus – finalistka finalistka konkursu matematycznego

Szkoła Podstawowa nr 6 z oddziałami integracyjnymi im. Władysława Gębika w Kwidzynie

Bartosz Jędrzejewski – finalista konkursu matematycznego
Michał Świetlicki – finalista konkursu matematycznego
Marcel Wojnarowicz – finalista konkursu języka polskiego
Marcel Meler – finalista konkursu języka polskiego