ratusz01

Nagrody otrzymali:

1. „Człowiek Roku”
Jacek Borcuch
Bogusław Franckowski

2. Nagroda Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kwidzynie „FIRMA ROKU”:
Zakład Usług Wielobranżowych – Krzysztof Strzelczyk
Hurtownia Elektryczna Bychowo-Hel Wiesław Harackiewicz Spółka komandytowa
Hurtownia Elektryczna BYCHOWO-HEL Wiesław Harackiewicz Sp. komandytowa

3. Medal Pro Memoria – polskie odznaczenie cywilne przyznawane przez Kierownika Urzędu do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych:
Andrzej Krzysztofiak
Piotr Halagiera
Roman Bera
Kazimierz Gorlewicz
Leszek Czarnobaj
Jerzy Godzik
Andrzej Fortuna
Danuta Woronowicz
Małgorzata Wróblewska
Wojciech Weryk

4. Nagrody i wyróżnienia Burmistrza Miasta Kwidzyna w 2010 r. za osiągnięcia w dziedzinie kultury:

Anna Bołt
Grzegorz Małkowski

Zespół DUODECYMA:
Edward Budyś, Bogumiła Sitko, Zuzanna Szulc, Danuta Pyka, Halina Kierlin, Danuta Szymańska, Janina Kwaśnicka, Halina Kapica, Barbara Łukaszewicz, Zofia Tomasik, Rozalia Koralewska, Kazimiera Sitnicka, Barbara Sosnowska, Krystyna Szumotalska, Barbara Kosiorowska

Członkowie zespołu rockowego SITELIGHT
Szymon Kiziński, Łukasz Kira, Marcel Woźniak, Marek Depa, Łukasz Jakutowicz

Członkowie grupy teatralnej Scena 2:
Katarzyna Dąbrowska, Daniel Ostaszewski oraz opiekun Adam Karaś

Członkowie Klubu Dobrej Piosenki funkcjonującego w ramach Lokalnej FUNDACJI Filantropijnej „Projekt”:
Marta Wojciechowska, Julianna Nowakowska, Alicja Bielicka, Karolina Kuba, Magda Kamińska, Paweł Rudnik

Członkowie zespołu DIXIELAND JUNIOR’S BAND:
Bartosz Adamiak, Mateusz Dobosz, Lucjan Gutmański, Piotr Leszczyński, Adam Krzykowski, Mateusz Dobosz oraz opiekun zespołu Eugeniusz Kiziński

5. Nagrody i wyróżnienia Burmistrza Miasta Kwidzyna w 2010 r. za osiągnięcia w dziedzinie sportu:

Pływacy Młodzieżowego Towarzystwa Sportowego w Kwidzynie:
Pamela Rybicka, Weronika Muzolf, Nikola Olszewska, Daria Karaszkiewicz, Aleksandra Zalewska oraz trenerzy Artur Szachmytowski i Krzysztof Bednarczyk

Drużyna seniorów w tenisie stołowym:
Marcin Lach, Mariusz Żurawski, Adrian Dudkiewicz, Aleksander Cichocki, Michał Korycki

Drużyna juniorów MTS Kwidzyn w tenisie stołowym:
Michał Korycki, Łukasz Kaproń, Mateusz Kamiński

Drużyna juniorek MTS Kwidzyn w tenisie stołowym:
Agata Maliszewska, Amanda Nabożna, Aleksandra Przanowska oraz trener wszystkich tenisistów Mariusz Schaeffer

Drużyna Kwidzyńskiego Stowarzyszenia Bocce i Bowlingu:
Marek Niziałek, Krzysztof Polubiec, Tomasz Wentowski, Arkadiusz Wasylków, Błażej Wiśniewski, Daniel Wiśniewski, Błażej Wiśniewski, Daniel Wiśniewski

Jeźdźcy LKS Nadwiślanin Kwidzyn:
Dominika Zdanowicz, Tomasz Miśkiewicz, Pola Rudasz oraz trenerzy Ryszard Dysarz, Józef Zagor

Szachiści MTS Kwidzyn:
Radosław Wojtaszek, Paweł Fukowski, Aneta Sokołowska, Maria Redmerska, Kacper Lasota, Michał Stawicki oraz trener Marian Wodzisławski

Modelarze MTS Kwidzyn:
Sebastian Szulc, Aleksandra Wojnicz, Anna Wojnicz, Michał Moos oraz trenerzy Maciej Czajka i Stanisław Bera

Lekkoatleci Kwidzyńskiego Klubu Lekkoatletycznego Rodło:
Andżelika Przybylska, Agata Komuda, Ewa Czarnowska, Karolina Kostyrka, Adrianna Tas, Anna Hanas, Marcin Kanigowski, Monika Synakiewicz, oraz trenerzy Lech Kwiatkowski, Jędrzej Krasiński, Wojciech Margulawicz, Marcin Kłosiński

Ciężarowcy LKS Nadwiślanin Kwidzyn:
Michał Kalinowski, Artur Szostek, Karol Czermiński, Tomasz Kowalewski, Jerzy Stosik, Jacek Andrejunas oraz trener Mirosław Tubaja

Tancerze Klubu Tańca Towarzyskiego „PROGRES”:
Kacper Przekwas i Malina Grunt, Bartosz Wielogórski i Aleksandra Wójcik, Julian Chmura i Paula Budyś, Kasper Włodarczak i Anna Cieślakowska, Marcin Guziewicz i Marta Jagielska, oraz opiekunowie Monika i Jarosław Grunt

Motocykliści Kwidzyńskiego Klubu Motorowego:
Artur Łukasik, Roman Ulenberg, Sylwester Jędrzejczyk, Paweł Szymkowski, Michał Łukasik, Dawid Mordasiewicz, działacz sportowy Roman Pawłowski

Drużyna piłki ręcznej dziewcząt MTS Kwidzyn:
Amelia Zawalich, Oliwia Zabroń, Natalia Warywoda, Klaudia Winiarska, Kinga Damaziak, Sylwia Abramowska, Kinga Gutowska, Alicja Czarnecka, Martyna Żukowska, Aleksandra Nahorna, Klaudia Loba, Natalia Koper, Karolina Żołądkiewicz, Adrianna Górna oraz trenerzy Edyta Majdzińska i Jarosław Dubas i działacz sportowy Dariusz Koszyński

Drużyna piłki ręcznej MTS Kwidzyn rocznik 1997:
Aleksandra Bielak, Natalia Klimek, Pamela Dziedzic, Katarzyna Bednarska, Marika Paradowska, Klaudia Marcinkowska, Martyna Tuptyńska, Paulina Rycharska, Adrianna Kozłowska, Stefania Zdral, Kornelia Chrzanowska, Malwina Hartman, Daria Nowak, Klaudia Pydyniak oraz trenerka Barbara Jadach

Drużyna juniorów młodszych w piłce ręcznej MTS Kwidzyn:
Wojciech Górniewski, Marcin Górski, Błażej Jankowski, Dawid Kania, Sergiusz Mizera, Piotr Muller, Piotr Palczewski, Krystian Pilarczyk, Bartosz Potoczny, Łukasz Stromecki, Jacek Szwed, Jakub Zaboronek, Marcin Borzymowski, Kornel Bonczkowski, Błażej Bańcerek oraz trener Marek Woronowicz i działacz sportowy Marek Ścieszko

Drużyna piłki ręcznej chłopców MTS Kwidzyn:
Patryk Bojanowski, Dominik Boryń, Nikolas Dąbrowski, Marcin Gołąbek, Bartłomiej Harackiewicz, Dawid Kozdęba, Oskar Majda, Patryk Olszewski, Jakub Paczkowski, Miłosz Pich, Tomasz Sikorowski, Bartłomiej Sobański, Paweł Szaflik, Adam Wolanowski, Jakub Żurawski oraz trener Mieczysław Rutkowski

Zawodnicy Kwidzyńskiego Ośrodka Piłkarskiego „RODŁO”:
Przemysław Pokwicki, Marcin Baprawski, Piotr Myścich, Mateusz Szpakowski, Łukasz Szpakowski, Mateusz Gretkowski, Kamil Pepliński, Patryk Kalarus, Mateusz Modzelewski, Michał Kłos, Michał Szewczak, Krystian Kida, Przemysław Grycman, Mateusz Studziński, Adrian Oleszczak, Mateusz Goerke, Alan Ziemianek, Mateusz Muzolf oraz trener Sławomir Koralewski