28 08 2018 album rodzinny

Z ogromną przyjemnością i podekscytowaniem czekamy na kolejną odsłonę cyklu „Muzyka z kawą w tle”. Cieszy nas niezmiernie Państwa zainteresowanie i udział w poprzednich recitalach przy filiżance kawy. Chcąc zachować ten dobry nastrój zapraszamy na spektakl muzyczno-kabaretowy pod tytułem „Album Rodzinny” w wykonaniu Kacpra Kuszewskiego – aktora, wokalisty.

Śpiewanie jest ważną częścią jego działalności zawodowej już od chwili debiutu w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Wziął udział w wielu spektaklach, koncertach i projektach muzycznych występując m.in u boku Katarzyny Groniec, Mariana Opani czy Krystyny Tkacz. Sympatię widzów zyskał występując w telewizyjnym show „Jak Oni Śpiewają” (2008), gdzie doszedł do finałowego odcinka. Tańcząc w parze z Anną Głogowską zwyciężył 13. Edycję „Tańca z Gwiazdami” (2011). Zwyciężył w 8 edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, dzięki czemu został jurorem kolejnego wydania.
Zagrał ponad 30 ról w dubbingu, użycza głosu między innymi Lukowi Skywalkerowi oraz disneyowskiej Myszce Mickey.
Dużą popularność przyniosła mu rola Marka Mostowiaka w serialu „M jak miłość”, w którym gra od 2000 roku.

Recital Kacpra Kuszewskiego „Album rodzinny” to pełna humoru podróż do epoki lat 20. i 30. XX wieku ujęta w formę kilkunastu piosenek. Teksty nawiązują stylistycznie do szlagierów międzywojnia, a w muzyce pobrzmiewają rytmy fokstrota, swingu, charlestona i tanga.
Pomysł zrodził się przy przeglądaniu starego rodzinnego albumu:

„Często na fotografiach obok moich krewnych widzę ludzi, których nikt już nie pamięta. Milcząc patrzą prosto na mnie i tylko na podstawie ich stroju, czy wyrazu twarzy mogę próbować zgadnąć kim byli i czym się zajmowali. Zawsze korciło mnie żeby wymyślić im jakieś nowe, barwne życiorysy i właśnie z takich pragnień i fantazji narodził się niniejszy album” – mówi Kacper Kuszewski.

Kontynuujemy akcję „Płać ile uważasz” przed, czy po koncercie. W tym momencie nie narzucamy ceny za koncert, każdy zainteresowany zapłaci przed lub po koncercie tyle, na ile będzie go stać, albo tyle ile uważa, że warto zapłacić.

KIEDY: 6 września  2018 r., godz. 18:00
GDZIE: Czarna Sala, ul. Słowiańska, Kwidzyn
CENA:  „Płać ile uważasz”
Wejściówki do odbierania w kasie Teatru oraz sekretariacie siedziby Kwidzyńskiego Centrum Kultury.

28 08 2018 album rodzinny

Poprzedni artykułWarsztaty „Partycypacyjnie i Razem”
Następny artykułVII Zlot Pojazdów Zabytkowych, Ciekawych i z PRL-u