19 06 2015 brd

„Mistrzowie w pasach” odwiedzają Kwidzyn
19 czerwca PIT STOP ul. Malborska 145 – jak prawidłowo zapinać pasy – edukacja, niespodzianki, prezentyOgólnopolska kampania społeczna „Mistrzowie w pasach” obejmuje całą Polskę. 19 czerwca eksperci odwiedzą Kwidzyn (stacja paliw ul. Malborska 145). Jak ważny jest nawyk zapinania pasów bezpieczeństwa w PRAWIDŁOWY sposób, dowiedzą się ci, którzy przyjadą na PIT STOP-w godzinach 13.00 -19.00. Eksperci edukują także, jak montować foteliki i bezpiecznie podróżować z dziećmi.

Kampania ma też na celu przekonać do zmiany postaw tych, którzy w ogóle nie chcą zapinać pasów podczas jazdy ryzykując życie swoje i innych. Niezwykle ważnym przesłaniem kampanii jest dbałość o bezpieczeństwo dzieci przewożonych w samochodach, zarówno tych młodszych, które podróżują w fotelikach, jaki i starszych, którym wystarczają pasy bezpieczeństwa. Co istotne – już weszły w życie znowelizowane przepisy w tym zakresie.
Ambasadorem kampanii jest czterokrotny Mistrz Polski w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Kajetan Kajetanowicz. Rajdowcy, a w szczególności Mistrzowie, zawsze podkreślają publicznie, że prawidłowo zapięte pasy bezpieczeństwa ratują życie.
Nie umiemy prawidłowo zapinać pasów – przez co narażamy życie. Wyniki w różnych zakątkach Polski nie są odmienne: tylko znikomy procent odwiedzających może pochwalić się swoimi umiejętnościami, reszta poległa w rankingu. Za to wszyscy odjechali bogaci w wiedzę i przekonani, że od dziś będą umieli dbać o swoje bezpieczeństwo w tym zakresie.

Zapraszamy Państwa serdecznie!
Chwila poświęcona na rozmowę z ekspertem może uratować zdrowie a nawet życie!

Poprzedni artykułKoncert gitarowy
Następny artykułDni Kwidzyna 2015