22 05 2018 koncert

To już druga odsłona Festiwalu organizowanego w Kwidzynie przez Phasma Music, podczas którego przez pięć kolejnych dni będziemy mogli uczestniczyć w wybornej uczcie muzycznej. Międzynarodowe gwiazdy zaprezentują nam oprócz muzyki klasycznej, luźniejszą kolekcję piosenek polskich i irlandzkich. Ciekawym i innowacyjnym punktem będzie Projekcja Wirtualnej Muzyki. Koncerty festiwalowe odbędą się zarówno w Kościele Św. Trójcy w Kwidzynie jak i w Auli Kwidzyńskiego Centrum Kultury.

Program:

04-05.06.2018, godz. 19:00

Międzynarodowy Konkurs Kompozytorski im. WITOLDA SZALONKA 2018

Koncert Iwony Glinki (flet) oraz GDAŃSKIEGO TRIA STROIKOWEGO (Polska) w składzie: Marta Różańska (obój), Andrzej Wojciechowski (klarnet), Mirosław Pachowicz (fagot)

6.06.2018, godz. 19:00

Koncert: Barokowo i romantycznie na skrzypcach i organach

Mark Hartt-Palmer, skrzypce (Wielka Brytania) oraz Roman Perucki, organy (Polska)

07.06.2018, godz. 19:00

Projekcja Wizualnej Muzyki w sali audytoryjnej Kwidzyńskiego Centrum Kultury

8.06.2018, godz. 19:00

Koncert aḗr+phōnḗ

Wykonawcy: DUO SOPOT (Polska) w składzie: Anna Sawicka (wiolonczela) & Elżbieta Rosińska (akordeon) oraz Iwona Glinka (flet) a także, gościnnie wystąpi Zespół Flażoletowy powiatu kwidzyńskiego z gościem specjalnym Wojciechem Wietrzyńskim ponadto NEOQUARTET (Polska) w składzie: Paweł Nowicki, wibrafon (Polska) i Piotr Nowicki, fortepian (Polska)

W czasie festiwalu zostanie nawiązana współpraca z lokalnymi artystami, młodzieżą i dziećmi. Festiwal przyczyni się do promocji miasta Kwidzyna i jego dziedzictwa kulturowego.

Szczegółowe informacje: www.phasma-music.com

Poprzedni artykułParafiada
Następny artykułTargi Staroci 2018