09 09 2015 animo

6-10 października 2015 – 14 edycja a dziesiąta międzynarodowa Festiwalu ANIMO KWIDZYN.

W tym roku będzie można podziwiać twórczość Teatro de Porto (Portugalia) w spektaklu pt. WONDERLAND (KRAINA CZARÓW), Teatru Alatyr z Białegostoku (Polska) pt. SKOŃCZYŁY NAM SIĘ DNI, Ulrike Quade Company (Holandia) ANTIGONE (ANTYGONA) oraz Hotel Malabar (Polska) BECON.

Zapraszamy również na spektakle dla najmłodszych widzów PEQUENOS MUNDOS (Małe Słowa) Joclécio Azevedo e Teresa Prima (Portugalia) i VOLPINO Théâtre du Risorius (Francja).

Festiwalowi będą towarzyszyły działania animacyjne Laitrum Theatre (Hiszpania) pt. MICRO SHAKESPEARE (Mikro Szekspir), OSKAR Teatro Neline (Słowacja), M`IRONIA Unii Teatr Niemożliwy (Polska).

ANIMO to również nauka! Rozbudowany program WARSZTATÓW MISTRZOWSKICH i wydarzeń festiwalowych adresowany jest zarówno do profesjonalistów jak i amatorów zainteresowanych szlachetną sztuką animacji.
Bliższe informacje na ten temat znajdziecie Państwo pod adresem http://animofestival.blogspot.com/

Mamy również niespodziankę dla tych, którzy tęsknią za odrobiną relaksu. W magicznej przestrzeni Muzeum Zamkowego w Kwidzynie spotkamy się w projekcie Dźwiękowe SPA.

Już wkrótce ruszy przedsprzedaż biletów. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej: http://www.animofestival.pl/ oraz bloga: http://www.animofestival.blogspot.com i strony na facebook’u: https://www.facebook.com/festival.animo?fref=ts

Zapraszamy!

09 09 2015 animo2 

Poprzedni artykułStartują projekty KAMLE 2015
Następny artykułSmak Jesieni