teatr

W kategorii Turnieju Poezji Śpiewanej zakwalifikowały się następujące osoby:

Alicja Bielicka, jury desygnowało do decyzji organizatora wojewódzkiego udział w dalszym etapie Nikoli Bogusławskiej i Cecylie Tychyj.

W kategorii recytacji zakwalifikowali się:

Sergiusz Mizera, Aleksandra Dąbrowska, Tomasz Dąbrowski.

W kategorii Teatr Jednego Aktora zakwalifikował się Wojciech Tomasz Pohl.

W dniach 31 marca – 1 kwietnia br. w Czarnej Sali Kwidzyńskiego Centrum Kultury, odbył się XXXIV Miejski i VI Powiatowy Konkurs Recytatorski dla szkół podstawowych i gimnazjalnych „Proza i poezja światowa”.

W konkursie wzięło udział 89 recytatorów reprezentujących szkoły podstawowe i gimnazjalne z powiatu kwidzyńskiego.

Recytatorów oceniało jury w składzie: Urszula Kowalska-Sumińska i Jerzy Gorzko aktorzy trójmiejskich scen.

W kategorii klas I-III szkół podstawowych wzięło udział 37 recytatorów:

I-m otrzymali:

Amelia Kędziora – SP 4

Natan Walerich – SP Rakowiec

Milena Frej – SP 6

Kacper Wiśniewski – SP 4

II-m otrzymali:

Dominika Brzozowska – SP 5

Iga Suszyńska – SP 4

Anna Krzesińska – SP 6

Karolina Młot – SP 4

Aleksandra Szafarewicz – SP 6

III-m otrzymali:

Amelia Przybylska – SP 2

Julia Kassner – SP 6

Martyna Brzozowska – SP 5

Mateusz Zimnicki – SP 2

Maksymilian Giersz – SP Sadlinki

Andżelika Korzeniewska – SP 2

Konrad Andrejunas – SP 4

Kacper Kłuba – SP Obrzynowo

Jakub Kamieniew – SP Rakowiec

Wyróżnienia otrzymały następujące osoby:

Martyna Zagończyk – SP Sadlinki

Aniela Wolska – SP 2

Radosław Grosz – SP 5

Aniela Mosakowska – SP 2

Weronika Schodnik – SP Sadlinki

Dominika Szpeflik – SP Rakowiec

W kategorii klas IV-VI szkół podstawowych wzięło udział 28 recytatorów:

Grand Prix otrzymał Paweł Łożuk – SP 4

II-m otrzymały następujące osoby:

Agata Zboińska – SP 4

Wiktoria Kobus – SP 6

Wiktoria Dudek – SP 2 Prabuty

Kinga Łompieś – SP 5

Wojciech Żółtański – SP Rakowiec

Aleksandra Walkiewicz – SP 6

III-m otrzymali:

Karolina Garbowska – SP 2 Prabuty

Michał Bakierski – SP 4

Krzysztof Kamieniew – SP 5

Julia Sybila – SP 2 Prabuty

Filip Bednarz – SP 6

Martyna Muzolf – SP 6

Aleksandra Olchowik – SP 2

Antonina Wierzba – SP 5

Jakub Kowalski – SP 4

Tamara Jurkiewicz – SP 2

Wyróżnienia otrzymały następujące osoby:

Filip Sitarz – SP 2

Maja Holińska – SP 2

Julia Szutowicz – SP 5

Małgorzata Duzinkiewicz – SP 4

Iga Zamyślewska – SP Rakowiec

Gabriela Śliwińska – SP 5

Marek Jabłoński – SP 6

W kategorii klas I-III szkół gimnazjalnych wzięło udział 24 recytatorów:

I-m

Adam Walkiewicz – GIM 2

II-m otrzymali:

Stefania Zdral – GIM 2

Katarzyna Rybarczyk – GIM Nowy Dwór

Paweł Mijewski – GIM 3

III-m otrzymali:

Paula Dąbrowska – GIM Społeczne

Wiktoria Zalewska – GIM 2

Radosław Bojarczuk – GIM 2

Karolina Dymna – GIM Ryjewo

Wyróżnienia otrzymały następujące osoby:

Anna Jankowska – GIM 2

Krzysztof Lubera – GIM 3

Daria Szul – GIM Licze

Karolina Rentflejsz – GIM 2

Wiktoria Sarzyniak – GIM 2

Maciej Pokrzeptowicz – GIM Społeczne

Mateusz Bielecki – GIM Społeczne

Filip Krzysztofiak – GIM 2

Małgorzata Skoczek – GIM Nowy Dwór

Jędrzej Myrcha – GIM2

Patrycja Żak – GIM 2

Daniela Stefańska – GIM Ryjewo

Zuzanna Karaś – GIM3

20120403 Marcowe recytacje f1

20120403 marcowe recytacje f2

20120403 marcowe recytacje f3

20120403 marcowe recytacje f4