25 10 2012 mama

 „Mama może wszystko – możliwości, jakie dają fundusze europejskie kobietom powracającym na rynek pracy” to nazwa seminarium, które odbędzie się 25 października (czwartek) o godz. 10.00 w Kwidzyńskim Centrum Kultury przy ul. 11 Listopada 13.

Jego organizatorem jest Sieć Informacyjna Funduszu Europejskich „Pomorskie w Unii”. Spotkanie adresowane jest dla kobiet z dziećmi (min. 1,5 roku), dla których podczas spotkania zapewnione zostaną profesjonalna opieka oraz zajęcia z animatorami. Podczas seminarium omówione zostaną między innymi działania umożliwiające objęcie wsparciem kobiety powracające na rynek pracy po urlopie macierzyńskim i wychowawczym. Przedstawione zostaną przykładowe projekty dla kobiet, współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego, dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej na obszarach wiejskich oraz zaprezentowana zostanie oferta funduszy pożyczkowych i poręczeniowych.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 23 października 2012 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: kwidzyn@pomorskaizba.com.pl

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

Poprzedni artykułBudowa nowego Orlika
Następny artykułNowy numer Schodów Kawowych