kwidzyn logo

Warunkiem wzięcia udziału w Loterii było posiadanie lub założenie w placówkach Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie w okresie sprzedaży promocyjnej, tj. od dnia 01.09.2010 do 31.12.2010 roku rachunku ROR oraz zgłoszenie swojego udziału w Loterii poprzez zarejestrowanie kuponu promocyjnego na stronie internetowej bądź wysłanie wiadomości sms.

Loteria „Twoje konto z prezentami” prowadzona była na terenie całego kraju – w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. w Warszawie oraz bankach spółdzielczych zrzeszonych z BPS S.A.
Łącznie w Loterii wzięło udział 129214 osób, z czego 920 to Klienci Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie. Łączna pula nagród wyniosła blisko 1.800 tys. zł.
Jak poinformowano na stronie internetowej Banku, w wyniku losowania nagród przeprowadzonego zgodnie z regulaminem loterii 6 stycznia br., do trójki Klientów PBS w Kwidzynie uśmiechnęło się szczęście.

20110222 loteria f1

Oto lista laureatów:
1) nagroda II stopnia  w postaci telewizora LCD marki SHARP – Pan Jarosław Przedziękowski (Filia PBS w Markusach)
2) nagroda III stopnia w postaci komputera osobistego marki Dell – Pan Zdzisław Bednarski (Oddział PBS w Gardei)
3) nagroda uzupełniająca ufundowana przez PBS w Kwidzynie wyłącznie dla Klientów Banku biorących udział w loterii w postaci telewizora LCD marki Sharp – Pani Ewa Janiak (Oddział PBS w Gardei)

20110222 loteria f2

Podczas spotkania, przybyli laureaci nie kryjąc radości i dzieląc się z uczestnikami swoimi emocjami, dziękowali za wyjątkowe nagrody.
Pani Ewa Janiak oraz Pan Zdzisław Bednarski swoje wygrane w obecności przedstawicieli Rady Nadzorczej, Zarządu Banku oraz przybyłych na uroczystość Gości odebrali osobiście z rąk Prezesa Zarządu Banku Pani Ireny Kopik oraz Przewodniczącego Rady Nadzorczej Banku Pana Józefa Majrowskiego.
Laureatom Loterii jeszcze raz serdecznie gratulujemy wygranych, a wszystkim Klientom Banku dziękujemy za zaufanie oraz życzymy sukcesów i pomyślności w życiu osobistym.

20110222 loteria f3

Poprzedni artykułMistrzostwa Kwidzyna w Kapsle
Następny artykułKonkurs „Najlepiej Oświetlona Miasto i Gmina”