14 05 2015 kwitnace1

Stowarzyszenie Eko-Inicjatywa rozpoczyna planowanie dziewiętnastej edycji wakacyjnych półkolonii dla dzieci. Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat form zapisu, terminów poszczególnych turnusów i warunków bezpłatnego udziału w Kwitnących Wakacjach.
Turnusy będą odbywać się w Kwidzynie (lipiec) oraz w Zaułku Benowo (sierpień). W przypadku zajęć w Benowie dzieci będą dowożone codziennie z Kwidzyna. Miejscem spotkań będzie plac przy Kwidzyńskim Centrum Kultury przy ulicy 11 Listopada. Turnusy organizowane w Kwidzynie będą odbywać się w sali edukacyjnej na parterze budynku siedziby naszego Stowarzyszenia (ul. Miłosna 1), gdzie należy przyprowadzić dziecko każdego dnia w godzinach 8:45-9:00 i odebrać z tego samego miejsca w przedziale 15:30-15:45.
Należy pamiętać, że charakter zajęć jest terenowy i aktywny stąd podane miejsca stanowią jedynie bazę do prowadzenia zajęć na wypadek niepogody.

W poniższej tabeli zebrano informacje dotyczące wieku uczestników, terminy oraz miejsca odbywania się poszczególnych turnusów.

LpParametrTermin
06-10.0713-17.0720-24.0727-31.0703-07.0810-14.08
1Grupa wiekowa odbiorców5-6 lat7-9 lat7-9 lat7-9 lat7-9 lat10-12 lat
2Miejsce organizacji turnusuKwidzynKwidzynKwidzynKwidzynBenowoBenowo

Szczegółowy program półkolonii będzie podany po 15 czerwca.

Zapisy rozpoczynają się 2 czerwca o godz. 8:00.
Na każdy turnus zapisujemy 30 dzieci (+ 5 dzieci na listach rezerwowych). Prosimy zwracać uwagę na przedział wiekowy dzieci. Zapisów można dokonać TYLKO telefonicznie. Prosimy o respektowanie tego zalecenia, gdyż z doświadczenia lat poprzednich liczba chętnych jest bardzo duża (miejsca na ogół wyczerpują się w ciągu dwóch godzin). tel. (55) 261 22 16 lub (55) 261 37 97

WAŻNE!
W związku z tym, że wiele osób zapisywało dzieci, a później ich nie przyprowadzało, co wiąże się z blokowaniem miejsc dla chętnych wprowadzono tzw. „czarną listę”. Stąd osoby, które w ubiegłych latach próbowały oszukać nas lub zapisać dzieci, a później bez podania przyczyny i powiadomienia zrezygnować zostały zanotowane. Dodatkowo po zapisaniu dziecka do 22 czerwca należy dostarczyć do Stowarzyszenia Eko – Inicjatywa podpisane oświadczenie potwierdzające wiek i zamieszkanie dziecka na terenie miasta Kwidzyn oraz zawierający dane niezbędne do ubezpieczenia Państwa dzieci. Niedostarczenie oświadczenia wiąże się ze skreśleniem dziecka z listy uczestników półkolonii. Oświadczenia na poszczególne turnusy są do pobrania ze strony www.ekokwidzyn.pl. Prosimy zwracać uwagę na terminy podane w tytułach oświadczeń. Oświadczenia można przesłać e-mailem na adres:
sekretariat@ekokwidzyn.pl lub dostarczyć osobiście.
Wszelkich informacji udziela koordynator działania: Janusz Kowalak, e-mail: jkowalak@ekokwidzyn.pl

14 05 2015 kwitnace2

Poprzedni artykułNoc Bibliotek
Następny artykułMuzyczne Święto Rodziny