16 06 2015 klub1

Kluby Biznesu to inicjatywy zrzeszające przedsiębiorców z danego miasta, powiatu bądź województwa. Powstają one z myślą o przedsiębiorcach, którzy dzięki członkostwu w takim klubie zyskują wiele korzyści takich jak m.in. dostęp do sieci przedsiębiorców czy ułatwioną drogę do zdobywania i wymiany informacji na tematy związane z lokalnym biznesem.
Kwidzyńskiego Klubu Biznesu to miejsce w którym przedsiębiorcy w szybki i łatwy sposób mogą nawiązać współpracę oraz zdobyć różne, cenne informację.

Idea:
Podczas spotkań Kwidzyńskiego Klubu Biznesu członkowie klubu mogą nie tylko nawiązywać nowe, intratne znajomości, ale otrzymują również możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy z zakresu przedsiębiorczości. KKB powstał z myślą o firmach, które poszukają nowych dróg rozwoju i współpracy.

W programie:
Podczas spotkań, członkowie otrzymują możliwość zapoznania się z usługami innych klubowiczów oraz zaprezentowania swojej firmy na forum. Główną częścią spotkania jest sesją networkingowa przy kawie, podczas której członkowie mogą porozmawiać ze sobą na dowolny temat, wymieniać się wizytówkami czy poszukać wspólnego obszaru współpracy.

Miejsce:
Spotkania KKB odbędzie się w siedzibie firmy Tao Space, przy ulicy Piłsudskiego 22/9.
UWAGA!  Pierwsze spotkanie KKB odbędzie się 25 czerwca 2015 r. o godzinie 17:30 w siedzibie firmy Tao Space przy ul. Piłsudskiego 22/9. Zapraszamy!

Agenda spotkania:
17:30 – Przywitanie i krótkie wprowadzanie
17:35 – Prezentacja przedsiębiorców
            Jaką branże reprezentuje?
            Jaki produkt/usługę oferuje?
            W jakim obszarze szukam synergii?
18:15 – Networking przy kawie
18:40 – Zakończenie spotkania

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt pod nr telefonu: 721 553 637 lub poprzez email biuro@taospace.pl

Kontakt:
Kwidzyński Klub Biznesu
ul. Piłsudskiego 22/9
Piotr Majda
tel.721 553 637, e-mail: biuro@taospace.pl

16 06 2015 klub2

Poprzedni artykułKwitnące Wakacje – dodatkowy turnus
Następny artykuł„Wakacje z książką” – zapisy