
Za nami uroczyste otwarcie Kwidzyńskiej Akademii Planety Retro, które zgromadziło liczną grupę znamienitych gości, przedstawicieli władz samorządowych oraz instytucji kultury. W wydarzeniu wziął również udział młody kierowca kartingowy Colin Ważny wraz z klubem, któremu poświęcona jest jedna z atrakcji w Akademii Planety Retro.
Jest to wyjątkowe miejsce dla rodzin i dzieci oraz szkół i placówek edukacyjnych , które łączy naukę z rozrywką, inspiruje do odkrywania świata technologii i kosmosu oraz integruje lokalną społeczność poprze wspólne, edukacyjne doświadczenia.
W akademii czekają niezwykłe atrakcje:
Planetarium kinowo – sferyczne : niezapomniana podróż w świat kosmosu i nauki,
Komputery retro: powrót do klasyki gier i technologii,
Stanowisko „Colin Ważny”: strefa rywalizacji i współpracy, przybliżająca postać naszego młodego kierowcy kartingowego, jego osiągnięcia oraz czym jest karting.
Lotnictwo: prezentacje edukacyjne przybliżające historię i rozwój awioniki,
Knoocker: interaktywne stanowisko łączące ruch i zabawę.
Zapraszamy do wspólnego budowania przyszłości inspirowanej przeszłością!
Miejsce: ul. ks. Kruka 1/13 Kwidzyn
Kontakt:
Cezary: 510 108 046
Jakub: 505 925 231
Ilona: 504 542 720
Marcin: 531 588 999
Więcej informacji na stronie: Kwidzyńska Akademia Planety Retro





















