02 10 2015 konkurs

Zapraszamy młodzież z terenu Kwidzyna od gimnazjum wzwyż oraz osoby dorosłe do udziału w kolejnej już edycji konkursu fotograficznego „OBIEKTYWnym okiem na Dolne Powiśle”.

Konkurs potrwa od 01 października do 20 listopada br.

Temat tegorocznej edycji brzmi „ŻYCIE ZAWSZE ZNAJDZIE SPOSÓB”. W tym roku zachęcamy do nadsyłania zdjęć, które uchwycą trudy życia ŻYCIA i jego radzenia sobie w różnych warunkach.
Czy istnieją jakieś rzeczywiste ograniczenia dla świata przyrody? A może wszystko jest jedynie czasową przeszkodą, którą prędzej, czy później da się jakoś obejść, lub sforsować?

Do próby odpowiedzenia na te i podobne pytania zapraszamy za pomocą zdjęć przedstawiających przyrodę Dolnego Powiśla.

Aby wziąć udział w konkursie prosimy zapoznać się z regulaminem! Znajdują się w nim ważne informacje dotyczące warunków przyjęcia prac do konkursu, a także tego, kiedy i w jakich okolicznościach praca może zostać odrzucona. Następnie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dla odpowiedniej grupy wiekowej.

Jako załączniki do konkursu: zgłoszenie młodzież, zgłoszenie dorośli, regulamin konkursu.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Edukacja ekologiczna mieszkańców Kwidzyna – myśl i działaj EKOlogicznie” współfinansowanego ze środków Miasta Kwidzyn.

pdfRegulamin_konkursu.pdf354.31 KB

pdfZgloszenie_-_dorosli.pdf239.53 KB

pdfZgloszenie_-_mlodziez.pdf240.07 KB

Poprzedni artykułDKF „Powiększenie” – przegląd kina europejskiego
Następny artykułTrzeci nabór zgłoszeń podmiotów do KPPT