19 05 2014 konkurs2

Stowarzyszenie Eko–Inicjatywa zaprasza do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci uczęszczających do przedszkoli i szkół podstawowych w Kwidzynie.
Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi na tematykę przyrodniczą poprzez wykonanie pracy plastycznej na podstawie interpretacji tekstu piosenki Studia Stodoła „EKO” (załącznik nr 1). Budzenie świadomości ekologicznej poprzez wyrażanie tego tematu w postaci prac plastycznych czy muzycznych jest jedną z metod rozwijania wyobraźni młodych ludzi. Jako osoby o dużej chłonności dzieci często dostrzegają to, co dla dorosłych jest niezauważalne o czym przekonaliśmy się realizując wiele przedsięwzięć z zakresu edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży.

Kategorie wiekowe: 3–5 lat i 6–9 lat.
Format pracy: A-3 lub A-2.
Technika: rysunek, malarstwo, collage, grafika.
Opis prac na odwrocie: imię i nazwisko autora, wiek, adres placówki, tel. imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.
Termin: prace należy przesłać lub dostarczyć osobiście w terminie  do 13.06.2014 na adres Stowarzyszenie „Eko-Inicjatywa”, ul. Miłosna 1, 82-500 Kwidzyn  z dopiskiem Konkurs plastyczny.
Nagrody: w każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane nagrody rzeczowe, wyróżnienia i dyplomy.

Prace biorące udział w konkursie będą wyeksponowane w Bibliotece Miejsko – Powiatowej w Kwidzynie. Laureaci oraz osoby wyróżnione zostaną poinformowani o terminie otwarcia wystawy i zaproszone na wernisaż w Bibliotece Miejsko-Powiatowej w Kwidzynie.
Osoby chętne do udziału prosimy o zapoznanie się z regulaminem i załącznikiem do konkursu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (55) 261 22 16.

Konkurs jest organizowany przez Stowarzyszenie Eko – Inicjatywa. Partnerem konkursu jest Biblioteka Miejsko – Powiatowa w Kwidzynie.

pdfZałącznik nr 1115.2 KB
pdfRegulamin konkursu Chcesz być eko?228.08 KB

Poprzedni artykuł„Tajemnicza Irma Vep” – spektakl
Następny artykułSkarby Ziemi Kwidzyńskiej