01 08 2019 gospel

10 sierpnia w Kościele OO. Franciszkanów odbędzie się koncert amerykańskiej gwiazdy muzyki gospel Johna Tillery & Living Sacrifice zatytuowany „Miracles”.

Grupa działa od ponad 20 lat na terenie USA, szczególnie aktywnie na wschodnim wybrzeżu – Waszyngton DC i okręg DMV. Koncentruje się na wykonaniach muzyki gospel oraz najnowszych nurtów muzyki uwielbieniowej – praise & worship. Ich bogate brzmienie oraz wspaniale oryginale aranżacje utworów gospel przenoszą słuchacza w wymiar prawdziwego uwielbienia i Bożej obecności. Grupa towarzyszy często wielu znanym artystom i legendom muzyki gospel, m. in. takim jak: Richard Smallwood, Twinkie Clark, Yolanda Adams, John P. Kee, Hezekekiah Walker. Grupa wydała już 5 albumów CD, zdobywając wiele nominacji, nagród oraz uznania w środowisku gospel w USA. Album „Romans12:1” z 2000 roku pierwsze miejsce na liście przebojów USA w kategorii 30 najlepszych produkcji niezależnych artystów gospel. Album „Transformation” zdobył Sound Music Award za najlepszy chór w 2006 roku. Także albumy Next Level oraz Miracles wielokrotnie zdobyły nominacje Stellar Award oraz prestiżowe Grammy Award. Grupa brała udział wielu w projektach telewizyjnych tworząc audycje i koncerty dla BET TV oraz Bobby Jones Gospel International. W 2010 John Tillery założył własne wydawnictwo Jackiboy Entertainment. W 2019 ukaże się ich najnowszy album.

John „Bucky” Tillery
John urodził się i wychował w Waszyngtonie (Washington DC). W środowisku gospel USA uchodzi za artystę wybitnego z uwagi na jego szczególny słuch muzyczny i wrażliwość. Fakt, że jest osobą niewidomą, nie przeszkadza mu w byciu aktywnym dyrygentem, solistą i producentem muzycznym oraz pastorem. Wielokrotnie nominowany i nagradzany jako solista, kompozytor i producent muzyczny (Stellar Award, Grammy Award). Juz w 1998 wyprodukował dla HBO wspólnie z Barbara Streisand ścieżkę dźwiękową do „City of peace”. Jego wokalne aranżacje pojawiają się także w „Guilty by Association”, filmie z Morganem Freemanem. Współpracował zarówno z nieżyjącymi już legendami muzyki gospel m.in. James Cleveland, Albertina Walker. oraz wieloma znamienitymi artystami: Twinkie Clark, Clark Sisters, Ron Winans, Bruce Pahram, Christopher William and Charli Wilson.

Na co dzień – senior pastor w Free Worship Ministries w Lusby (Maryland), szczęśliwy mąż Katiny oraz ojciec DeAndre i Jianna. O sobie zawsze mówi bardzo skromnie: „Kocham Boga, Jego słowo, moją rodzinę, i podążam za Jego wolą”.

Kiedy: 10 sierpnia 2019 r.,  godz. 19:00
Gdzie: Kościół OO. Franciszkanów
WSTĘP WOLNY

01 08 2019 gospel

Poprzedni artykułWybrano wykonawcę zadaszenia
Następny artykułOgłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty złożonej przez Kwidzyńskie Stowarzyszenie Sportowo-Kolekcjonerskie „Gward” pn. „II Piknik Historyczno-Militarny”