10 08 2018 chester burke

Chester Lee Burke, Jr jest utalentowanym, wykształconym pianistą. Naukę gry na instrumencie rozpoczął w wieku 4 lat, jednocześnie rozwijając w sobie pasję do śpiewania i dyrygowania. Chester Burke jako stypendysta uczęszczał do Morgan State University i ukończył tę szkołę z wyróżnieniem w klasie fortepianu dr Stephanie Bruning. Podczas studiów akompaniował światowej sławy chórowi Morgan State University Choir pod batutą dra Erica Conway. Współpracuje z chórami na całym świecie; koncertował m.in. na Wyspach Dziewiczych, w Kolumbii, Południowej Afryce, Chinach, Rosji, we Włoszech, w Brazyli, na Jamajce, w Australii, w krajach Środkowego Wschodu, a także w prestiżowych salach koncertowych w Stanach Zjednoczonych, m.in. w The John F Kennedy Center for the Performing Arts, Strathmore Music Center, a także w Carnegie Hall.

Współpracował z wieloma uznanymi artystami, takimi jak; Dionne Warwick, Denyce Graves, Twinkie Clark, Earnest Pugh, Maurette Brown-Clark, Anita Wilson, Patrick Lundy i Nolan Williams. Obecnie pełni funkcję dyrektora muzycznego w kościele New Chapel Baptist Church w Camp Springs, a także jest wykładowcą w szkole artystycznej Duke Ellington School of the Arts. 21 maja 2015 roku uzyskał tytuł Magistra Sztuki w instytucie the Peabody Institute uniwersytetu the Johns Hopkins University.

Chester Burke Jr. & Company to grupa charyzmatycznych wokalistów i instrumentalistów, którzy swoją muzyką pragną uwielbiać Jezusa Chrystusa i ogłaszać nadejście Królestwa Bożego poprzez piosenki. Od początku swojego istnienia zespół koncertował i podróżował u boku takich artystów jak legendarna Twinkie Clark z zespołu the Clark Sisters, a także pełnił służbę muzycznego uwielbienia na obszarze the Washington DC/Baltimore, a także zagranicą m.in. na Wyspach Bahama głosząc Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie. W styczniu 2016 roku ukazał się debiutancki singiel zespołu pt. „Jesus, I Bless Your Name” utrzymany w stylu contemporary gospel, który opowiada o dobroci Boga. Głównym motto zespołu jest fragment z 1. Listu do Koryntian 2;9, który mówi: „Lecz właśnie głosimy, jak zostało napisane, to, czego ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują.”

Kiedy: 10 sierpnia 2018 r., godz. 20:00

Gdzie: Kościół OO. Franciszkanów

Wstęp wolny

10 08 2018 chester burke

Poprzedni artykułBezpłatne badania mammograficzne – 25-27 września 2018 r.
Następny artykułPchli targ – 26 sierpnia 2018 r.